Lista ocen Jaguar X-Type (38) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Hmm... Fabrycznie nowy samochód miał 2 niesprawne amortyzatory. Wymieniono je w ciagu tygodnia, ale mimo wszystko niesmak pozostał. Po dwóch tygodniach zawiodła automatyczna regulacja pozimowania ksenonów i auto świeciło w asfalt- naprawa 3 godziny. Od tej pory żadnych problemów ( przejechałem 45 tyś km)
~Bartek Paruch.
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Nigdy mi sie nic w nim nie stalo. W ciagu prawie trzech lat (od trzyletniego do szescioletniego) jedyna usterka to byla padnieta zarowka ktora musial mi wymienic mechanik bo sie nie moglem do niej dostac(gratis).
~dźwigu
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Użytkuje auto od dwóch lat, przejechałem ponad 50 tys. km. Zdarzył mi się wyciek z układu chłodzenia ( niestety uszkodzenie mechaniczne chłodnicy), ponadto wkurza szybkie zużywanie się gum w zawieszeniu.
~DErt
Sedan 2.1 i V6 24V 159KM 117kW
wymiana pompy wodnej przy 100 tys km, wymiana pompy wspomagania, naprawa szczelności klimatyzacji, roszczelnie układu dolotowego silnika ( o dziwo auto weszło w tryb awaryjny i komputer pokazał usterkę :))
~gajer@epf.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
1. po 50-ciu tysiącach kilometrów padł termostat. silnik zaczął się przegrzewać (nie obyło sie bez lawety) 2. po 50-ciu tysiącach padło tylne zawieszenie: wachacze strasznie skrzypiały
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jak się wszystkiego pilnuje można upijać się doskonałością roboty brytyjskich inżynierów . Jest po prostu nieźle w porównaniu z innymi wozami w tym segmencie .
~Tomek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
po zakupie ostro go piłowałem i rozsypała sie skrzynia, regeneracja wyniosła mnie 4 tys zł i teraz juz wytrzymuje wszystko solidny samochow po zatym zadnych porblemów
~Cxpeky
Kombi 2.0 TDi 130KM 96kW
Egr, turbina i jej tryb awaryjny kiedy dodasz do dechy to potrafi się włączyć co skutkuje jej wyłączeniem. Zatkasz egr to będzie kopcił.
~szarymietek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
5 miesięcy, 3 razy padła cewka, pękła tarcza hamulcowa bez powodu, zepsuł się czujnik ABS oraz koronka, błyskawicznie wysypały się dwa łożyska w kołach,
Dziennik kosztów dla Jaguar X-Type
7,8
11,6
~St. Tritt
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
w zasadzie brak , poza opisanym wyżej przypadkiem układu hamulcowego ( całe szczęście , że jechałem bardzo wolno, bo mmogłoby być różnie