Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW 2001-2009 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sienek86
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Kierownica regulowana w obu płaszczyznach. Fotel w pełnej elektrycznej regulacji. Przesuwany podłokietnik. Pod tym względem super. Brakuje mi schowków. Jest tylko jeden główny i głęboki w podłokietniku. Żadnych półeczek. Poza tym sterowanie urządzeniami pokładowymi bezproblemowe. Dotykowy ekran do obsługi klimatronika, audio, telefonu oraz nawigacji. Można nawet napisać sms.
~Paweł
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Mała ilość przycisków powiązanych z najistotniejszymi funkcjami, umieszczonych w zasięgu ręki kierowcy. Dotykowy ekran z intuicyjnie zaprojektowanym menu służy bardziej zaawansowanej konfiguracji. Dodatkowo przyciski na kierwonicy obsługujące system audio i tempomat.
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, kwestia przyzwyczajenia się do przełączników jak w każdym aucie. Nie znalazłem żadnych wynalazków, które utrudniają mi życie w codziennej eksploatacji
~Datos
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Wszystko na swoim miejscu. Wystarczy się przyzwyczaić. Kto w XXI wieku wstawił w Jagu kaseciaka? Jest jeszcze zmieniarka CD :)
~bonita5@op.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
brak uchwytu na napoje (jak sie pali papierosy to sie przecie) ile mozna zimnego redbulla miedzy nogami trzymac !!!
~Tomek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
wszystko pod ręka wielofunkcyjna kierownica jest naprawde przemyslana
~gajer@epf.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
tutaj bez zastrzeżeń... pozatym że ogólnie bardzo ciasno w samochodzie
~szarymietek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Raczej wszystko na swoim miejscu.
Jaguar X-Type Sedan