Lista ocen Jaguar X-Type Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW 2001-2009 (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sienek86
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Pięciostopniowy automat. Trochę trwało przyzwyczajenie się do jej reakcji po przesiadce z BMW. Reaguje wystarczająco szybko. Ciągnie do 6000obr/min a po włączeniu trybu SPORT ciągnie nawet do 7000. Biegi zmienia bardzo płynnie i bez szarpnięć. Czas reakcji podczas kickdown`u jest dość krótki. Wyprzedzanie jest bezpieczne.
~Paweł
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Automat. Idealny do spokojnej jazdy, jednak gdy zaistnieje potrzeba gwałtownego przyśpieszenia można się lekko zdziwić bo redukcja zajmuje znaczącą ilość czasu. Oferuje włączany przyciskiem tryb \"Sport\" oraz \"Kickstart\", ten ostatni jest używany w momencie gdy kierowca wciśnie gaz do dechy.
~Datos
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Hmm.. manual i to jest minus. Chyba jednak Jaguar powinien być automacie. Mam wrażenie, że poprzedni właściciel niewłaściwie użytkował sprzęgło i teraz "ciągnie" bardzo wysoko.
~NigdyWiecej
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Negatywne opinie o Jatco JF506E jak najbardziej zasluzone, praca skrzyni zostawia sporo do życzenia, trzeba dbać o nią dwukrotnie bardziej aniżeli o konstrukcje innych producentów.
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
bardzo przyjemnie pracujący automat. 90% mojej jazdy to raczej spokojne przemieszczanie się autem i cenię sobie płynną pracę skrzyni. Gdy potrzebuję skroić komuś tyłek włączam sport.
~gajer@epf.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
mam automat - jedna z najlepszych rzeczy w tym samochodzie - nigdy nie sprawiał problemów i bardzo płynnie zmienia przełożenia bez szarpania
~szarymietek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Jatco JF506E to skrzynia mocno przeciętna. Czuć szarpania, czasem przeciąga biegi, głupie umiejscowienie biegu wstecznego.
~Andrzej
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Troche się ociaga z zmianą na pewno do sportowych nie można ją zaliczyć ale zmienia dosyć fajnie
Jaguar X-Type Sedan