Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

Silnik 4.0 i 190KM 140kW
Rok produkcji 1999
Jeep Grand Cherokee II 4.0 i 190KM 140kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Inne : całokształt
Jak go kupowałem to myślałem, że to będzie kolejne auto na pół roku. Tak często zmieniam bo życie jest za krótkie aby nie spróbować wszystkiego. Powiem tak: Nie jest żal mi w ogóle szanownych panów baranowatych, którzy kupują trupy za grosze bo myślą, że to okazja i próbują je reanimować. Poziom naiwności kupujących jest obłędny. Zawsze im się wydaje, że najważniejsza przy zakupie jest cena. Kupiłem w super stanie prawdopodobnie jako jeden z najdroższych z tego rocznika. Przez dwa lata zrobiłem 40.000km i nigdy mnie nie zawiódł. Nawet mi się nie chce go sprzedawać. Szacuję, że jego wartość dziś tj. sierpień 2017 około 18tzł i co za to dostanę? Mam auto które pali 15-20L LPG. Mam auto które ma full wyposażenie. Przyczepę ciągnie jak po szynach. Rowery, Narty, Offrołd - wszystko w zasięgu ręki. Ma pełne wyposażenie, wszystko w nim działa. No i serwisowanie: bajecznie tanie części: Tłumik, Chłodnica, Tarcze, komplet gum zawsze taniej niż w poprzedniej mojej Fronterze. Większość napraw do ogarnięcia przez Wuja Kazia, Nie chorej pneumatyki w zawieszeniu, Nie ma japońskiej korozji, Nie ma turbiny, wtrysków, dpf. prosta benzyna bez komplikacji. . . . . no i czego chcieć więcej.
180KM to najmniejszy benzyniak. Mógłby byc mocniejszy ale z przyczepą 3T daje radę. Olej od wymiany do wymiany. LPG miał zamontowane przy przebiegu 140T.km najlepsza instalacja BRC.
Jak zimna to szarpnie. Jak się rozgrzeje to miodzio. Tradycyjny mały wyciek ze skrzyni. Ale który jeep go nie ma ?
Z przyczepą lepiej niż bez. Pływający żaglowiec - raczej subaru to nie jest.
jak za sterami żaglowca. Dla mnie Super
wszystko pod ręką do ogarnięcia.
Klima mrozi nawet w upały. Zimą szybko ciepło.
z przodu jest jak w salonie na fotelach. z tyłu miejsce tylko dla dzieci. Zero miejsca na stopy. Bardzo niewygodna pozycja dla dorosłych.
nie narzekam, można rozmaiwiać lub słuchać muzy przy 150Km/h
BAJECZNIE tanie i ogólnodostępne części. Mógłby mniej palić benzyny 13L.
co kupię za 18t.zł ? ? ? No co ? ?
wycieki

LPG - zużycie paliwa dla silnika 4.0 i 190KM 140kW [l/100km]