Lista ocen Kia Ceed I (372) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 244 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luis
SW 1.6 122KM 90kW
Super! Biegi wchodzą lekko, fantastyczne kliknięcie i po wszystkim. Nie mam żadnych zastrzeżeń również do biegu wstecznego. Zmiana biegów w tym wozie to czysta przyjemność.
~Diterus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Wszystko byłoby super, tylko ten wsteczny.... jakoś po 2 latach jeszcze czasami nie zaskakuje za pierwszym razem. Ale gangsterzy mnie nie gonią, więc spokojnie poprawiam i cofam ...
~Kuba
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Problemy ze wstecznym Serwis twierdzi, że \"ten typ tam ma\" ale to bzdura. Biegi pierwszy i drugi też źle wchodzą. Po 5 tys km przetarł się mieszek od lewarka!!!
~Piotr
SW 1.6 122KM 90kW
Wszystko ok, oprócz wstecznego. Trzeba się nauczyć jego \"wciskania\", ale jak się opanuje tą sztukę to jest dobrze. Musze powiedzieć że bije na głowę np citroeny.
~Grzesiek`crdi
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Skrzynia biegów pracuje tak jak powinna chociaż bieg wsteczny czasem cieżko wbić bardzo elastyczna.W modelu 1.6 crdi 115km brakuje w trasie 6 biegu.Auto ciszej by pracowało.
~ryszard
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Początkowo po przesiadce z poprzedniego auta musiałem się przyzwyczaić do jej obsługi - to nie zarzut. zmiana biegów bez problemowa dwoma paluszkami, skrzynia wybiera idealnie.
~MARKUS
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Zasadą prób i błędów, przełączam bardzo lekko, nic na siłę. Przy ruszaniu z I trochę więcej gazu. Przez pierwsze 100 km. czasem gasł - moja wina i przyzwyczajenia.
~Ayor
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Skrzynia biegów działa bez zarzutu. Czasami II-bieg wchodzi z ledwie wyczuwalnym "metalicznym oporem", ale to nie samochód wyścigowy. Jak na samochód rodzinny - BARDZO DOBRZE.
~gregg
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Typowe przełożenie dla małych silników, trochę haczy przy dwójce, wolałbym nieco dłuższe przełożenia. Nic specjalnego ani na plus, ani na minus.
~sowix
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Skrzynia jest w miarę ok. Nie pracuje tak elastycznie (jeśli chodzi o samą pracę lewarka) jak w Octavii, ale ogólnie daje radę jak. Brakuje 6 biegu.