Lista ocen Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW 2004-2010 (36) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rozczarowany
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Na razie na gwarancji \"poprawiają\" lakier na tylnej klapie. Coś też piszczało z tyłu w zawieszeniu. Na razie nie piszczy, czy coś wymieniali czy posmarowali nie wiem. Puki gwarancja strachu nie ma. Gorzej ze spalaniem (tego gwarancja nie obejmuje), 13l w mieście to dramat! 15l gazu to też dramat , tylko że mniejszy.
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
10 litrów po mieście (bez szaleństw) to wg mnie normalnie, moja astra z silnikiem 1,6 16v też tyle paliła a nie ma, co porównywać. Do tego 7 lat gwarancji, za te pieniądze mogłem kupić używaną Toyote, Nissana czy Honde. Kupiłbym jeszcze raz Kie.
~Paweł
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Po pierwszym przeglądzie w ASO darowałem sobie dalsze przeglądy(tak wiem-gwarancja). Zdałem się na obowiązkowe przeglądy i pana Ludwika- rozrząd, hamulce. Nie było żadnych poważnych usterek. Niestety nie jest to auto ekonomiczne.
~zenon_fajger
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Samochód duży, więc musi trochę palić. Ale mała awaryjność i tanie części powodują, że nie miałem nigdy problemów z dopięciem budżetu. Poza tym auto proste, więc mechanik z sąsiedztwa daje radę i nie muszę przepłacać w ASO.
~wojtek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
jeżdżę na gazie po dużym mieście. pali do 14 litrów LPG. Na trasie 10-11. Po kupieniu (2 lata temu) wymieniłem rozrząd, klocki i tarcze. Od tego czasu nie dołożyłem złotówki (poza wymianami oleju i filtrów).
~llmario
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
zużycie benzyny - 8,5l(trasa 110-km/h) do 11,5l (miasto) przy normalnej jeździe; gaz podobnie +2l, jeszcze nic nie naprawiałem, ale orientowałem się w cenach części - po Volvo i Audi - wydają się jakieś tanie... :D
~Ygal Amir
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Lipne informacje nt. spalania to chyba żałosny chwyt marketingowy. Prawda jest natomiast taka że auto o takiej konstrukcji musi palić powyżej 10litrów. Kto w to wierzy to naiwniak po prostu..
~Łukasz
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Sa w normie a tak zadam pytanie ktore auto w dzisiejszych czasach jest tanie w utrzymaniu?????? Jest jedna odpowiedz na to pytanie nie ma takiego auta i tyle na ten temat.
~jaco
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Na benzynie nie pali za mało, na gazie zdecydowanie taniej i bez żadnych problemów. Spalanie gazu srednio 11-13 l, na autostradzie powyżej jazda około 150-170 km/h - 18-20 l gazu.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW
11,3
12,5
~marek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Lubi trochę zjeść, ale przy tej mocy i masie trudno mieć do auta pretensje. Plusem jest, że kupując w informacji o osiągach auta jest uczciwie napisane o poborze paliwa!