Lista ocen Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW 2004-2010 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaco
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
To jedna z fajniejszych spraw w tym aucie, podczas jazdy dużo miejsca, jadąc z tyłu spokojnie może siedzieć wysoka osoba. Oparcia tylnych siedzisk można trochę położyć dla większej wygody. Ściągając zagłówki z przednich foteli rozkładając je na równo z siedziskiem kanapy tylnej można naprawdę wygodnie pospać. Sprawdzone nie raz.
~Paweł
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Choć w czasie zakupu lepiej mi się siedziało w ceedzie (którego mieliśmy kupić) to sportage specjalnie od niego nie odbiega. Natomiast z tyłu jest rewelacyjnie. Podłoga całkowicie płaska. Regulowane pochylenie oparcia.
~krisk
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Z przodu ok, dużo miejsca- jednak z tyłu jest wąsko! Przy 2 fotelikach z tyłu- po środku ciężko usiąść, w Scenicu jest więcej miejsca. Dodatkowo bagażnik mały- przydałoby się ze 100l więcej.
~llmario
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
moje 187cm siedzi wygodnie z przody i z tyłu; dla mnie pojazd do przemieszczania się z dzieckiem i moim chorym kręgosłupem (wysokie wsiadanie i wyciąganie/wsadzanie córki do fotelika)
~Kuba
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Rewewlacja, zwłaszcza z tyłu. Ogromnie dużo miejsca, to z tyłu - wszystkich zadziwia. Odbyło się to trochę kosztem wielkości bagażnika, ale moim zdaniem słuszna decyzja.
~Maciejos
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Największy plus. Masa miejsca z przodu, z tylu jeszcze wiecej. Bagażnik też nie taki mały jak się wydaje. Bardzo przestronne auto wewnatrz.
~Ygal Amir
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Z przodem nie jest źle ale tylna kanapa jest po prostu siermiężna i współczuję jechać trzem osobom na raz z tyłu tego auta dłużej niż godzinę.
~Darek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Dużo miejsca, szczególnie dla pasażerów na tylnej kanapie.W prosty sposób składa się fotele z tyłu i powstaje duża przestrzeń załadunkowa z płaską podłogą.
~zenon_fajger
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Z przodu bardzo przestronnie. Z tyłu przy odsuniętych maksymalnie przednich fotelach, dla wyższych osób mało miejsca na nogi.
~Maciek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Ja mam 174 cm wzrostu i zarówno z przodu jak i z tyłu mega dużo miejsca w końcu to SUV:) bagażnik też daje radę.