Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW 2009-2015 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrysiek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Tu jest właśnie kwintesencja tego samochodu. Na zewnątrz tego nie widać, bo design ukrywa wymiary. Wewnątrz multum miejsca. Kierowca ma wystarczającą i dużą przestrzeż, ale najwięcej przestrzeni jest z tyłu. Do tego ekstra wygodna tylna kanapa o wysokim oparciu, gdzie na prawdę na trasie można wypoczywać. Do tego jest przesuwana i z regulacją konta oparcia. Aby nie było tak całkiem różowo na minus kwalifikuje twardość siedzisk, ale są długie....
~Blad
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Tutaj moje największe zaskoczenie, na plus. Na codzień jeżdżę firmowym Golfem VI auto większe od Vengi, ale zdecydowanie bardziej ciasne. Przestrzeń w Kia była dla mnie głównym powodem dla którego zdecydowałem się na jej zakup. W środku naprawdę dużo miejsca i do tego duży bagażnik. Kiedy szukałem auta porównywałem z kompaktami (golf, cruze, bravo) i pod względem miejsca Venga wygrała.
~konradius
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Mistrzostwo świata, nie ma szans opierać głową o podsufitkę, przy przesuniętej do tyłu tylnej kanapie dużo miejsca na nogi chociaż środkowemu pasażerowi może przeszkadzać schowek, którego mogłoby nie być przy zupełnie płaskiej podłodze. Fotele i kanapa idealnie wyprofilowane + oparcie kanapy również regulowane.
~fr3sh
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Mam 187 cm wzrostu i gdy siedzę za kółkiem za mną ciągle może wygodnie usiąść dorosła osoba o średnim wzroście - myślę, że to wystarczy za komentarz dotyczący miejsca. Jest go aż nadto. Jak na tą klasę auta to aż szokująco dużo, co dla mnie akurat było jednym z ważniejszych argumentów co do zakupu.
~Łukasz
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Na wstępie trzeba powiedzieć jasno - to jest samochód klasy B. Jak na tą klasę oferuje bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu na kanapie. Do tego bagażnik o pojemności 420 litrów robi wrażenie.
~whitek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Dużo miejsca zarówno nad głową jak i z tyłu. Może 2-metrowiec za drugim kolegą o podobnych gabarytach nie siądzie, ale nie każdy ma kumpli lub dzieci grające w koszykówke.
~Tyreus
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
chyba największy atut Vengi. nawet 190cm chłop się mieści na tylnej kanapie. a jak jeszcze cofniemy tylną kanapę to może trzmać między nogami torbę z wyprawką od babci.
~patrico18
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Te auto w {olsce zaliczone jest do klasy B ja ja bym zaliczył do klasy jezeli taka jest Mini SUV , miejsca jest tam i dla dużych i dla małych, bagażnik poprostu bomba
~Reda1952
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
W porówmnaniu z Daewoo Tacuma ma mniej schowków, kieszeni, szufladek itp. - a przydały by się. Zwłaszcza z tyłu, gdzie nie ma miejsca na drobiazgi.
~jaro80
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Jak w reklamie. Na zewnątrz nie wygląda na przestrzenne auto. Ale to tylko pozory. Przy moim wzroście (190)cm spokojnie usiądzie dorosła osoba.
Kia Venga Mikrovan