Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW 2009-2015 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fr3sh
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Za 54 tysiące dostałem wersję z automatyczną klimatyzacją, 16-calowymi felgami i panoramicznym dachem (jest świetny - polecam) oraz dodatkowym alarmem. Nie doszukałem się w nigdzie nawet zbliżonej oferty za takie pieniądze. Chciałem kupić Nissana Note, ale przy Vendze wygląda jak z innej epoki - szczególnie w środku. Honda Jazz też mnie nie przekonała - jest znacznie mniejsza no i to losowe miejsce produkcji (zamówione auto może pochodzić...
~mrysiek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Myślę, że jak za tą cenę dostaje się bardzo fajne auto. Powiem tak, nie widziałem, żeby inna marka dawała tyle samochodu w tej cenie ;) Oczywiście wykończenie nie jest z klasy premium tylko to twardy plastik, ale złożony w bardzo praktyczny projekt. Dodatkowo co sprawdzone to twarda i gruba blacha odporna na wgniecenia parkingowe (nie jak w hondzie), ale za to lakier cieniutki (jak w hondzie ;).
~Reda1952
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Kupując Vengę sądziłem, że podejmuję ryzyko a 7 lat gwarancji to chwyt reklamowy. Teraz uważam, że to był najlepszy wybór, na jaki mogłem sobie finansowo pozwolić, choć dysponowałem jeszcze rezerwą finansową. Kupiłem to co chciałem za mniej, niż na to miałem przeznaczone. Czysty zysk.
~patrico18
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Za taką cene u konkurencji bym dostał czyste auto , w KIA dostałem wszystko to co w XXI weku powinno byc standardem. Posiadam wersje L 1.4 90 km , benzyna - cena po rabatach 46.900 + pakiet bezpieczenstwa 1000zl i alaram 1000zl
~Łukasz
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Jak napisałem na wstępie. Samochód zdecydowanie kupuje się z kalkulatorem niż z sercem do motoryzacji. Warto rozważyć zakup samochodu w wersji wyposażenia min. M i pakietem bezpieczeństwo.
~jaro80
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Za tą cenę dostałem kawał dobrego auto z dobrym wyposażeniem i przemyślanymi rozwiązaniami. Do innej marki musiałbym dodać 7000-10000PLN.
~whitek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Jedno z najtańszych aut w segmencie, z dobrym wyposażeniem. Jest to chyba najjaśniejszy punkt w tym aucie.
~Pawel M
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
owszem wersja XL kosztuje ale cos za cos jadac po warszawie nie spotkalem sieosobiscie w taka wersja jeszcze
~m.nowak
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Za te pieniądze samochód odpowiednio wyposażony, przestronny, na ulicy robi pozytywne wrażenie
~Ms
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Wydaje mi się, że cena nie jest zbyt wygórowana w stosunku to tego co jest nam zaoferowane.
Kia Venga Mikrovan