Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW 2009-2015 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fr3sh
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Nie miałem okazji sprawdzić w lecie za to w zimie doskonale się spisuje. Silnik 1.4 nagrzewa się bardzo szybko. Automatyczna klima nie próbuje w nas dmuchać zimnym powietrzem, włącza się dopiero gdy silnik się nagrzeje i bardzo szybko ogrzewa całe wnętrze do pożądanej temperatury. Niestety tryb auto wymusza włączenie klimatyzacji i jeśli jej nie chcemy po każdym naciśnięciu Auto musimy zaraz wyłączyć osobno klime. Nie wiem czemu tak się...
~Łukasz
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Samochód szybko się nagrzewa, manualna klimatyzacja nie jest super wydajna ale chłodzi dobrze. Ciekawie rozwiązane sterowanie nawigacją wymaga przyzwyczajenia ale jest bardzo intuicyjne. Nie w samochodzie systemu odmrażania przedniej szyby ale można ręcznie przekierować ogrzewanie na przednią szybę i po kilku minutach problem skrobania znika.
~klos21@wp.pl
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Klima mam wrażenie że sobie nie radzi,za duża kubatura auta? mogłoby być o 10 cm niższe ,ale wtedy nie byłoby wrażenia przestronności.Jeździłem kiedyś po Hiszpanii Vectrą C,tam przy upałach przy klimie było zimno a tu jest przeciętnie.Co prawda ogrzewanie z klimą szybko osuszy szyby,ale żeby jakieś duże temperatury były? Nie bardzo.
~Tyreus
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
żadnych minusów. manualna klima działa bez zarzutów. nawiew na 1 delikatny, na 4 wichura. tak jak powinno być. temperaturę można dostrajać w chyba 10stopniowej skali.
~Bogdan
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Poza parującymi szybami w wilgotne dni, nie mam zastrzeżeń. Aha, na 1 biegu coś cichutko świszcze w nawiewie. w sumie to nie wadzi, ale jak znajdę źródło to polecę do serwisu :)
~konradius
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Wntylacja bez uwag, w deszczowe dni zbyt mocno parują szyby wymagające pracy klimy. Nagrzewanie kabiny jak w małym benzyniaku - trzeba trochę przejechać.
~mrysiek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Bez zastrzeżeń. Fajnie działa, wszystko według oczekiwań. Dodatkowo chłodzony jest schowek.
~Blad
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Tutaj również wszystko w porządku, może tylko przydała by się płynna regulacja kierunku nawiewu.
~Pawel M
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
ogrzewanie w zimie np relewacyjne , b szybko odladza i odmrzaza szyby i lusterka ogrzewanie b szybko dziala
~m.nowak
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
bez zarzutu, szybko się nagrzewa, zimą nie ma problemu. Wentylacja to mocna strona tego modelu
Kia Venga Mikrovan