Lista ocen Lancia Dedra (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lanciomaniak
Kombi 1.8 101KM 74kW
Czasami co trzeba naprawić, ale w moim przypadku najpierw musiałem ponaprawiać rzeczy które zaniedbał stary właściciel więć nie mogę dużo powiedzieć o niezawodności (jak na razie przejechałem nim 12,5 tys. km) i padł termostat (100zł+wymiana 55zł) i cewka zapłonowa (70zł+45zł) reszta w normie (wymieniłem olej mobil 1 super 10w40+filtry oleju, paliwa, powietrza) przy montażu gazu przewody elektryczne i świece oraz uszczelkę po dekiel
~czay
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
ciągle coś skrzypi, stuka. Kontrolki na desce rozdzielczej świecą się cały czas, elektryka do d... ale to pewnie wina niedokładnej naprawy na początku po sprowadzenie (no cóż ograniczanie kosztów wychodzi bokiem zwłaszcza jak naprawiają papraki). Centralny działa w sposób wiadomy tylko sobie (jak nie otworzy się centrala z prawej strony to nie działa obrotomierz)
~Mateusz
Sedan 1.8 LE 113KM 83kW
Dosyć dużo drobnych usterek, np. podświetlanie tablicy, zacinanie się przełącznika do szyb, zepsuty wskaźnik paliwa, przełącznik awaryjnych, regulator ciśnienia paliwa, silniczki w wycieraczkach, termostat, chłodnica, grzanie się tarcz hamulcowych. To chyba tyle z moich usterek które miałem przez 2 lata. Auto ma 15 lat.
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Nie za często ale co jakiś czas się zdarzają głównie związane z elektryką. Nie kiedy drobiazg potrafi unieruchomić auto ): W tedy lepiej jest pojechać do serwisu w brew pozorom wyjdzie taniej.
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
jestem szczęśliwym posiadaczem Lancii od 2 lat jedyna awaria to instalacja alarmu i automatycznego zamykania szyb po zgaszeniu silnika, ale... ta awaria to wyłącznie moja wina. ...się bawiłem
~Rafał (Piszczyk)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
kontrolki check-panela żyją swoim nieodgadnionym życiem urwała się klamka kierowcy umarł czujnik temp (chyba od przebicia od kabla świecy zapł) ale i tak lepiej niż w fiacie (choć ta sama stajnia)
~zlociutki01
Sedan 2.0 HF Integrale 4WD 169KM 124kW
Coś trzeszczy, coś puka... Zamek zamarzał i drzwi przy -5 nie chciały się zamknąć... Do usunięcia bez większych kosztów i problemów. Ot, jak dbasz, tak masz.
~miszax123
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Poza dosyć uciązliwymi usterkami elektryki oświetlenia zewnętrznego pojazdu typu raz działa raz nie i nikt nie wie czemu brak jakiś szczególnie uciążliwości
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Drobiazgi się zdarzają ale takie na 5 minut naprawy.Jestem zdania że lepiej żeby psuło się 5 drobiazgów niż miałby wystąpić 1 poważny problem.
~moskito
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Z małych rzeczy to tylko termostat, końcówki drążka, regylacja zaworów, wymiana uszczelki pod pokrywami zaworów i linki ręcznego.