Lista ocen Lancia Dedra (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lanciomaniak
Kombi 1.8 101KM 74kW
Dużo miejsca w środku zarówno dla kierowcy jak i pasażerów ( Lancia w końcu limuzyyyna) kombi bardzo przestronne. Założyłem gazik i butla 42 litry zmieściła się we wnęce na narzędzia co pozwoliło na pozostawienie bagażnika o nie zmienionej pojemności(najlepszy patent w tym samochodzie, jak widzę w innych po gazie prawie pół bagażnika nie ma, a tu ani śladu przeróbki szok, jakby samochód projektowany do gazu)
~czay
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Miejsca dużo zarówno z przodu jak i tyłu. Przednie fotele świetnie ukształtowana. Bardzo sprawdza się regulacją lędźwiowa. Ustawianie fotela na wysokość to patent sprzed wielu lat (jak podnosi się do góry to jednocześnie przesuwa do przodu). Z tyłu również sporo miejsca na nogi, ale to dzięi wysoko umiejscowionej kanapie
~Afrik, aafrik@gmail.com
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
jako kierowca muszę powiedzieć że jest mi zupełnie komfortowo. z tyłu jest mniej miejsca niż bym oczekiwał po takim dużym aucie, ale do Szkocji jechaliśmy w pięć osób (wszyscy o wzroście ponad 180 cm) i naprawdę było dość wygodnie, a to przecież ponad 2000 km.
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
bardzo dużo poruszam się samochodem,a jestem wysoki więc kupując auto kierowałem się wygodą. Oglądałem kilkanaście samochodów i praktycznie w większości, niestety, musiałem siedzieć za kierownicą z pochyloną głową (dach mi ciut przeszkadzał) w tym aucie nie mam takiego problemu.
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Jak pisałem dużo miejsca dla wszystkich oraz na cały bagaż który chcielibyśmy zmieścić.bagażnik bardzo pojemny choć u mnie troszkę wyszczuplał przez butlę LPG 60l.Mimo tego nie mam problemów z zabraniem wszystkiego co potrzebne.
~Vols
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
Dedra ma naprawdę spory bagażnik. Jedyna wada, jak na samochód tej klasy, to miejsce na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu. Ale tragedii nie ma. Za to kanapa jest kosmicznie wygodna.
~Lukilauren lakilukk@wp.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Poprzednio jeździłem autem starszym ale wyższej klasy. Troche mi ciasno w Lancii ale przytulnie i bardzo wygodnie. Z tyłu nie wiem bo tam nie byłem.
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bardzo duża śmiało mogą w tym aucie siedzieć wysocy czy nieco przy kości na pewno na ciasnotę narzekać nie będą.
~orideejay
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
Dla kierowcy mnostwo miejsca, dla pasazerow nie wiem bo nigdy nie siedzialem z tylu. Nie daje prowadzic nikomu mojej Lancii.
~piotradamczyk5@o2.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Jestem szczupły i niski więc przestrzeni mi nie brakuje:)pasażerowie też nie narzekają