Lista ocen Lancia Dedra (34) - Widoczność

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Gdyby nie to że lusterka boczne są za małe powiedział bym że jest doskonała. Regulowane siedzenie w każdej płaszczyźnie oraz kolumna kierownicy pozwala tak siąść ze doskonale widać przód auta i wszystko do o koła, po za tyłem przy parkowaniu no chyba że lustarka przy parkowaniu będziemy sobie regulować w tedy jest ok, ale nie do końca bo nie widać obrysu zderzaka ucieka nam ok 40cm tyłu co dla miej doświadczonych kierowców może stanowić problem.
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
wszystko widać dookoła,dodatkowo mi podczas nocnej jazdy bardzo pomagają rolety tylnej szyby które skutecznie osłabiają światła aut znikających za mną :)
~GLOVA ! wgemi@wp.pl
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
widoczność dobra ! duża przednia szyba ! lusterko wsteczne orginalne troche małe ! lusterka boczne podłużne ale widoczność w nich ok !
~Lukilauren lakilukk@wp.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Nawet moja dziewczyna lubi jeździć tym autem - widocznośc perfekcyjna, co czuje się od pierwszego momentu za kierownicą.
~Afrik, aafrik@gmail.com
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
jedyną wadą jak chodzi o widzoczność jest brak tylnej wycieraczki. poza tym wszystko ok.
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
bardzio dobra!! nawet dla wysokich osób górna część szyby nie ogranicza pola widzenia kierowcy
~Piotrek pietras_d@interia.pl
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
Wysoki kufer ! Ale Mi osobiście się podoba bardzo ! A Uzywam tylko bocznych lusterek!
~Rafał (Piszczyk)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
parkuje na milimetry wycieraczki ładnie zbierają polecam lusterko wewnętrzne panoramiczne (gięte)
~leszekser@wp.pl
Sedan 1.9 TDS 90KM 66kW
Moja żona uważa, że to małe auto wieć widoczność musi być dobra(przynajmniej do tyłu)
~Vols
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
Jest bardzo dobrze przeszklona. Wszystko dobrze widać z każdej strony.