Lista ocen Land Rover Discovery Sport (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MacO
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
Auto marzen, jak dla mnie, czesc drobnych usterek opisana nizej. Co wkurza, to troche sredniej jakos plastik na konsole, zaraz pod nawigacja, wydaje sie strasznie cienki i przy nacisnieciu lubi poklikac. System multi moglby byc szybszy, ale nie jest denerwujacy, po prostu moglby dzialac lekko sprawniej.
~Marcin Wisznia
SUV Facelifting 2.0 D I4 150KM 110kW
Ponegocjuj rabaty, wtedy naprawde warto, wychodzi taniej niz X3 i GLC przy swietnym napedzie 4x4 w standardzie. Polecam dodanie reflektorow i kamer, regulaowanej tylnej kanapy. I-Control mozna sobie darowac, gdyz jest Android Auto.
~....
SUV 2.0 TD4 150KM 110kW
Przy kwocie zakupu rzedu 230 pln, auto nie spelnia wymagan i jest przewartosciowane w stosunku do jakosci wykonania. Projekt i koncepcja auta jest fantastyczna, wykonanie jednak bardzo slabe. Tym samym otrzymujemy produkt budzacy mase sprzecznosci.
~Daniel
SUV Facelifting 2.0 D I4 150KM 110kW
Dostałem dobry rabat. Za 190 tys mam 7 os auto, 4x4, Diesel, automat, skóra, szklany dach, podgrzewana przednia szyba i kierownica, ladowanie bezprzewodowe tel,
~zwt
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
Nie jest to tani samochód, ale jego jakość wykonania oraz zachowanie na każdej drodze to uzasadniają w porównaniu do konkurencji.
~Tom
SUV Facelifting 2.0 204KM 150kW
Auto cennikowo kosztowało 270, jakiś rabacik udało się wyrwać ale bez szału. Jeszcze było wariactwo na rynku.
~Danteee
SUV 2.0 Si4 290KM 213kW
W moim przypadku było to najtańsze auto z tego segmentu które miałem na oku (Stelvio, BMW X4, Mercedes GLC)
~Tomasz Często
SUV 2.0 Si4 240KM 177kW
Jest nie doceniany więc cena używanych jest bardzo dobra, lepiej żeby tak zostało
~molsza
SUV Facelifting 2.0 D I4 240KM 177kW