Lista ocen Land Rover Discovery Sport (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~....
SUV 2.0 TD4 150KM 110kW
Widocznosc z auta jest doskonala. Za kierownica siedzi sie wysoko, tak jak oczekuje sie od SUV'a, zapewnia to mozliwosc obserwacji drogi powyzej zwyklych samochodow a w terenie daje pewnosc poruszania sie bez zgadywania czy uszkodzimy karoserie czy nie. Ilosc miejsca na tylnej kanapie jest fantastyczna, siedzi sie wyzej niz z przodu co dla dzieci pozwala na obserwacje drogi przez boczne okna. Kierowcy pomagaja duze lusterka, przyzwoita...
~MacO
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
W aucie siedzi sie wysoko, nawet moja zona (163cm wzrostu) uwielbia nim jezdzic, ja majac 186cm siedze powyzej dachow przecietnych hatchbackow czy kombi i lekko nizej niz kierowca Range Rovera. Idealnie duza szyba przednia, duzo tylna zapewniaja dobry oglada 360 stopni, slupki B i C widac wyraznie, ale nie przeszkadzaja one w parkowaniu czy wymijaniu innch aut.
~Tom
SUV Facelifting 2.0 204KM 150kW
Bardzo dobrze, przód wymaga wyczucia. Nie mam kamer 360 - przydałyby się, przynajmniej na pierwszy okres użytkowania. Pozycja za kierownicą baaaaardzo wysoka i wygodna.
~Danteee
SUV 2.0 Si4 290KM 213kW
Mogła by być lepsza do tylu i na boki przy cofaniu ale w sumie wmontowana kamerka robi robote.
~Tomasz Często
SUV 2.0 Si4 240KM 177kW
Bardzo dobra, duże szyby , wąskie słupki , kamera czujniki wiarygodne
~Maciek
SUV 2.0 Si4 240KM 177kW
widoczność jak na gabaryty auta b. dobra, z kamerą czujnikami bez problemów,
~Marcin Wisznia
SUV Facelifting 2.0 D I4 150KM 110kW
Slupek A nieco spory , siedzi sie wysoko i trzeba uwazac na to co blisko i nizej
~zwt
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
Generalnie ok. Do tyłu trochę utrudniona ale kamera cofania pomaga.
~Daniel
SUV Facelifting 2.0 D I4 150KM 110kW
Nie mam kamery z przodu - a przydałaby się.

Land Rover Discovery Sport – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dorota