Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Tutaj wydaje mi się przeciętnie. W deszczowe dni, czy po myjni trzeba jeździć na AC, bo parują szyby dość mocno. Wydajność klimy latem przeciętna, po jakimś czasie chłodzi. Nie wiem jak inne auta radzą sobie z tym przy np 29 stopniach. Lakier czarny, czarna skóra, więc co schłodzić jest. Ogrzewanie bardzo dobre, błyskawicznie leci gorące powietrze. Sporym utrudnieniem jest uciążliwa wymiana filtra kabinowego.
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Klimatyzacja działa bardzo sprawnie (automat), w trybie ręcznej regulacji czasami mam problem z ustaleniem temperatury - zmiana o zaledwie 0,5 jest bardzo odczuwalna. Dosyć duża siła nawiewu nawet na minimalnych obrotach. Szybko nagrzewa się silnik i wnętrze.
~Henryk
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
kilka sekund i czujemy zimny chłód na dodatek komputer doskonale dopiera poziom nadmuchu (automat). Przy tak dobrej klimatyzacji podrzewana przednia szyba w zimie jest zbędna. Wystarczy 5 minuty klimy i szyba jest czysta
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Klima mrozi, Ogrzewanie przypieka. czego chcieć więcej. Mam tzw \"grzane zydle\" wiec bez problemowo dociepla miejsce w którym plecy kończą swoją szlachetną nazwę.
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
W zime bardzo szybko nagrzewa a latem schładza, nawet w największe upały bez problemu utrzymuje żądaną temperaturę zapewniając komfort podróżowania.
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Specjalnie nie używałem (mam madzie od 3 mc). Klima działa choć musze ją nabić i odgrzybić bo jeszcze tego nie zrobiłem...
~daffer80
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
No tutaj nie mam za wielkiego doświadczenia ale jeśli chodzi o wydajność to jest O.K. poczekamy na zimę to będziemy wiedzieć więcej.
~Adam
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Szybko nagrzewa się zimą. Nie mam problemu z parującymi szybami. Klima automatyczna rewalacja.
~artur
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Ogrzewanie bez zastrzeżeń, natomiast moim zdaniem przy dużych temperaturach klima mogła by być wydajniejsza

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafi992007
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
dla mnie zbyt slaba dmuchawa, ale nawet jesli jest na 3-ce lub 4-ce pracuje cicho
Mazda 3 I Hatchback