Lista ocen Mazda 626 (1005)

~m626
Sedan 2.0 115KM 85kW
W porównaniu do Galanta - zupełnie inna jazda, mimo że koni praktycznie tyle samo :)
~VenoRuto
Sedan 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobre auto dla osoby ceniącej sobie bezawaryjność.
~Darek - standarek@poczta.onet.pl
Mazda 626 III
Hatchback 2.2 12V 115KM 85kW
jestem b.zadowolony, samochód jest niezawodny, szybki, świetnie się prowadzi, jest naprawdę pakowny, podróż nim nie jest męcząca.
~Jonas
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mazdę oceniam bardzo dobrze. Posiadam ją już od 5 lat i choć ma przejechane 320 tys.km jest w dalszym ciągu niezawodna. Obawiałem się trochę kupując Mazdę, ale teraz wiem że był to dobry wybór. Oprócz korozji, która atakuje zwłaszcza tylne nadkola oraz słabego wyciszenia nie mam zastrzeżeń do wykonania auta. Materiały wykończeniowe po takim przebiegu wyglądają super i nie trzeszczą. Wyposażenie jest bardzo bogate z zakresu bezpieczeństwa i...
~bonifacy
Mazda 626 IV
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na auto z tego rocznika i w tej klasie jest naprawdę super. Dobrze wypośrodkowany stosunek komfortu, osiągów i ekonomiczności. Auto dla rozsądnych ludzi, którzy cenią sobie niezawodność, ładny wygląd, dużo miejsca oraz komfort. Jestem bardzo zadowolony, wcześniej jeździłem Golfem II, Octavią I, Audi 80 i mazda jak na razie jest liderem w tym gronie. Polecam!
4,1
~jerry222
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Autko ogólnie dobre i bezawaryjne. Dla rodziny która chce mieć wygodny samochód klasy średniej za dobrą cenę - polecam
~Tomczak
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Miałem do czynienia z paroma samochodami no: Audi 80 B3, Ford Escort MkIII XR3 i Maluch. Ale ta Mazda jest tym samochodem o który mi i rodzinie chodziło i nie zawiodłem się do tej pory na Mazdzie, chyba i tak dalej zostanie.
~Marcin
Sedan 2.0 115KM 85kW
Auto do poruszania się na co dzień. Nie do szaleństw, nie do szpanu, nie do czerpania przyjemności z jazdy czy wożenia cementu na budowę. Nieco nudnawe jak dla mnie ale o to właśnie w nim chodzi. Ma jeździć, jeździć, jeździć i to baardzo długo.
~ojciecmateusz
Mazda 626 IV
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony i polecam kierowcą, którzy cenią sobie niezawodność i spokojną jazdę.
Dziennik kosztów dla Mazda 626
7,7
10,4
~fluya@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Poczytajcie to co napisałęm poprzednio a bedziecie wiedziec dlaczego.
Mazda 626