Lista ocen Mazda 626 (1005)

~UKI grantham
Hatchback 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Silnik ladnie wchodzi na obrot. szczegylnie pow 3.5 tyś obr. bardzo elastyczny ( spoko sie rozpędza z 1000 obrotow bez potrzeby redukcji, ale to nie są jego wymażone obroty). Jak na tę masęsamochodu silnik jest dobrze dobrany, jest kompromisem pomiędzy dynamiką a spalaniem (Silnik)
~afgan227
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto jest świetne. Jeździłem głównie samochodami VW... To absolutnie nie mogą się one równać z Mazda. Dałbym 5, gdyby nie te dymienie i nie najtańsze części. Daje 4 :)
~Kuba
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto jest rzadko spotykane, jak dla mnie przestronne, ma ładną linię nadwozia. Fakt, że być może brakuje mu nieco charakteru, ale jako rodzinne auto będzie świetne. Każdy samochód na coś cierpi, także nie przerażałbym się rdzewieniem nadkoli - naprawa nie jest droga i jeśli jest dobrze wykonana, to wystarczy na długo.
~Beata, beata"sycyawnica.com.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Tylko ze względu na turbinę...... Wcześniej kochałam te auta ( a wogóle to najlepszy jest Xedos 6 - ale diesla nie ma)
~mocny.mocny@interia.pl
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Ogólnie auto oceniam na dobry z +. na niekorzyśc auta działa kiepskie wygłuszenie oraz dośc drogie częsci zamienne.
~arturkornacki@o2.pl
Kombi 2.0 136KM 100kW
Nie ma się co czepiać ale gaz to nie jest dobry pomysł, a na benzynie i tak nie jest najgorzej jeśli chodzi o spalanie (przy tych temperaturach zimą np. Ford Fiesta spalał średnio 9,3 l Opel Astra I 9,7 więc 10,3 l i kawał "fury" to super wynik)
~lukann@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Samochod naprawde wspanialy; doskonale sie prowadzi; sylwetka mimo uplywu lat (8 lat) nadal nowoczesna i piekna
~Tomasz O.
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Auto godne polecenia, bardzo przestronne i dobrze wykończone wnętrze, ładna linia nadwozia, dobre właściwości jezdne, małe spalanie jak na takie gabaryty, mała awaryjność, jednak jak ktoś ceni sobie bardziej komfortowe nastawy zawieszenia niestety będzie niezadowolony, poza tym hałas zbyt uciążliwy-to jedyne wady jakie udało mi sie doszukać, reszta to same zalety.
~wojtek
Mazda 626 II
Sedan 2.0 D 63KM 46kW
kto by nie siadł do miazgi to jest pozytywnie zaskoczony jasny welur ładna deska jak na te lata (porównajcie sobie do golfa albo poldka albo jakiejś cytryny z tego roku masakra) ogólnie brzydko piszac taki typowy dupowóz
~Jacek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Posiadam auto już ponad 5 lat i od momentu zakupu od razu zainstalowałem gaz. Niestety błędem był wybór tego silnika największą jego wadą jest za niska moc do swojej masy. Auto gnije i nadkola trzeba robić do 2-3 lata. Całą resztę oceniam bardzo dobrze. Żona jak tylko słyszy że chciałbym zmienić auto to od razu wybija mi ten pomysł z głowy kocha te auto jeszcze bardziej niż ja :)
Mazda 626