Lista ocen Mazda 626 (1005)

~ToYo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonałe auto w swojej klasie. Pozwala na długie podróże bez uczucia zmęczenia. W mieście bez problemów. Duży bagażnik pozwala nie zastanawiać się nad pakowaniem przed podróżą. Myślę, że następna też będzie Mazda.
~ElJot
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto wygodne,przestronne,ekonomiczne,bardzo dynamiczne i tanie w utrzymaniu. Nalezy tylko sumiennie zmieniac oleje,filtry i pasek rozrzadu i ten samochod jest naprawde na cale zycie. Jest w mojej rodzinie od 10 lat i od tamtej pory,wiadomo,jedynie podstawowe wymiany typu koncowki drazkow i amortyzatory. Byc moze trafil mi sie taki wyjatkowy egzemplarz,nie wiem.
~marakus
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Fajne, pojemne auto, może być rodzinne, nadaje się na długie trasy. Duży bagażnik i dzielona kanapa pozwalają przewieźć dosłownie wszystko. Polecam.
~Juby323@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
co tu pisac 2.0 i 116koni to malo!! ale jak na kombi o masie 1400kg seryjne 10.4 do setki to dobry wynik!! silnik pracuje rowno i cicho tylko wydech zaczal troche buczec!! silnik latwo wzmocnic wystarczy wgrac program od mocniejszej wersji spalanie niemal nie wzrasta a 20koni robi ruznice!! do tego latwo mozna kupic sportowa wkladke filtra powierza ktora tez pomaga ;] (Silnik)
~gumisz@epf.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
jest to naprawde samochod godny polecenia tym którzy jeżdżą duzo i niechcą remontowac auta co 2 miechy niestety swietność audi i volvo skończyła się po roku 98 :( przykro mi, bo byłem zagorzałym zwolennikiem tych marek , i tak japończyk = bezawaryjność!!!!!!!!!
~Dariusz KARKOW
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Silnik jest bardzo elastyczny. Przy prędkości 50km/h można jechać na 5-tym biegu nie przyśpieszając gwałtownie. Przy czystych filtrach i na dobrym paliwie zagrzany spada do 500obr/min. I bardzo dobry moment obrotowy 180Nm. Silnik ma już 308tysiecy bez naprawy. (Silnik)
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
MÓJ NASTEPNY SAMOCHÓD TO CZYWISCIE MAZDA, NIE LEGA WATPLIWOŚCIOM. A CI CO KUPUJA GOLFY III NIECH SIE SCHOWAJA, BO NIE WIEDZA CO TO JAZDA SAMOCHODEM.
~Dalajlama
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Auto posiadam od niedawna, ale juz moge cos o nim powiedziec. Jak na swoje lata prezentuje sie naprawde fajnie. Sylwetka auta jest przyjemna a srodek auta solidnie wykonany i jak na hatchback nie stuka w nim tylna półka z czego jestem happy :) bo nie jednego hatchbacka juz mialem i nie bylo tak cicho. Srodek przyjemny dla oka. Auto jak na diesla ciche i co najważniejsze cieple :) Szybko sie grzeje i w aucie jest cieplutko :) Jak na mazde...
~Adrianos
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Ogólnie autko jest godne polecenia mało pali ma kopa jest lekkie i dobrze się trzyma drogi i daje radość z jazdy tylko nie poleca wyjeżdżonych egzemplarzy za 2 albo 3 tys bo to ruina
~Maniek Mikołów
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z niej. Śpię spokojnie bo wiem, że co ranek przekręce stacyjkę i pojade. Troszeczkę kompresor hałasuje ale kiedyś się i to zrobi.
Mazda 626