Lista ocen Mazda CX-5 I SUV Facelifting (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Widoczność do tyłu jest słaba, do przodu jest super. Mimo wszystko daję 5 gwiazdek, ponieważ: 1) CX posiada duże lusterka boczne, które można z łatwością ustawić, aby widzieć naprawdę dużo (a oglądałem wcześniej inne crossover'y) 2) w wyposażeniu mam kamerę cofania - tylnej szyby mogłoby nawet nie być :)
~wrosiak
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
siedzisz wysoko - widać dużo - słupki jakoś szczególnie nie zasłaniają - lusterka odpowiednie. Widok do tyłu... no cóż - kształt auta powoduje, że tylnia szyba jest..... malutka - a przez małą szybę mało widać. Ale jednak nie ma tragedii
~kamillo
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na początku trochę mi przeszkadzała wielkość auta ale się przyzwyczaiłem. Mam system monitorowania tyłu pojazdu wiec cofam bez obaw. Czujniki parkowania przód i tył też więc jest ok. Wysoka pozycja za kierownicą znacznie ułatwia widoczność.
~piter_biezanow
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
bardzo dobra ! moim zdaniem nawet lepsza niż w wersji poliftingowej z 2017r (jeździłem na jeździe próbnej więc mam porównanie). tu słupki nie ograniczają widoczności i jedzie się komfortowo i pewnie.
~Łukasz
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Widoczność do tyłu mogła być lepsza ale.. duża szyba czołowa duże szybko boczne duże lusterka a do tego kamera cofania.. Nie powiem nic złego
~Benek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo dobra do przodu i na boki. Z tyłu również świetnie ale dopiero po zamontowaniu kamery cofania - wcześniej tak jak i w innych suwach było kiepsko
~Tomasz M
SUV Facelifting 2.2 SKYACTIV-D 175KM 129kW
Dość szeroki słupek D. Dobrze wyczuwalny przód, z tyłu kamera więc bez problemu (o ile jest oczywiście czysta i coś pokazuje).
~nsd
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przód i boki bez zarzutu. Tył w czasie jazdy również natomiast przy manewrowaniu tyłem bez czujników byłoby ciężko.
~pawel
SUV Facelifting 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Slupek A troche zaslania widocznosc, trzeba sie czasem wychylac. Kamera cofania pomaga w parkowaniu
~Zibi
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo dobra. Wysoka pozycja i duże okna. Do tyłu trochę gorzej, ale ratują sytuacje duże lusterka;
Mazda CX-5 I SUV Facelifting