Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2011-2015 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pozdrawiam
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
niestety muszę nieco ostudzić tą euforyczną atmosferę :( mazdę CX 5 zakupiłem równo rok temu w salonie w wersji najbogatszej SKY PASSION napęd AWD , i również jak większość z Was mdlałem na jej widok. A i dzisiaj również mdleję , niestety powód jest zgoła odmienny . Otóż przejechałem tym "cackiem" , i nie mówię tego bynajmniej złośliwie bo i auto naprawdę fajne , dobrze wyposażone świetnie się nim jeździ, przykuwa uwagę na...
~Jakub
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
super! jestem słusznym mężczyzną (190 cm), syn również (187 cm cm), żona 176 i córka 11 letnia jeździmy super komfortowo!!! Testowałem przed zakupem kilka autek z tego segmentu (tiguan,volvo xc60,kia sportage, subaru forester, hyundai i hondę crv) i jedynie bmw x3 dorównuje przestrzenią wewnątrz. na marginesie - tiguan i volvo xc 60 i crv w tej kategorii to wieeeelkie nieporozumienie. użytkuję od czasu do czasu kia venga i jest tam więcej...
~Michał
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Przy wzroście 190 nie mam zupełnie na co narzekać. Przetestowałem auto zaraz po odbiorze z salonu na trasie ok 1800 km a poźniej na trasie łącznej ok 5000 km i njest bardzo wygodne, przestrzenne, nie męczy kierowcy. Z wrażeń dziewczyny również nie było uwag krytycznych a raczej przeciwnie. Przejazd na krótkiej trasie ok 600 km 3 pasażerów powyżej 185 cm każdy potwierdza powyższe.
~Łukasz
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Przestrzeni jest bardzo dużo: dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci (6 i 9) mieszczą się swobodnie wraz z bagażami na dwutygodniowy wyjazd. Z autem dostałem bagażnik dachowy, którego nigdy nie użyłem...
~Markus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Auto spokojnie wystarczy na rodzinę 2+2. Bagażnika ma 500 litrów i jest foremny, sporo jest też miejsca na nogi z tyłu. Jednak jeśli ktoś potrzebuje naprawdę dużo przestrzeni, musi wybrać Hondę CR-V
~hunerus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
poprostu mistrz w swej klasie. przy odsunietych prawie na max przednich fotelach z tylu pozostaje duzo wolnej przestrzeni. testy to potwierdzaja:) najwiecej w klasie
~StarX
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Wszyscy piszą o przestronnosci, ale jak pasażer z przodu o wzroście 185 cm siądzie w miarę wygodnie, to z tylu marnie z miejscem na nogi.
~hary620
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Mazda CX5 - jest b.przestronna, z przodu i z tyłu nie brakuje miejsca, bagaznik ponad 500l, to jedno z najlepiej zaprojektowanych aut w tym segmencie
~Tadzio
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
tylko to piąte miejsce to żart jak zawsze. Jak wyrzucić sterowpiany po kole zapasowym to bagażnik ma z 600L
~Ireneusz (f)
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
wystarczająca ilość miejsca dla każdego pasażera , 4 os + dziecko spokojnie mogą podróżować i dość komfortowo
Mazda CX-5 I SUV