Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2011-2015 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pozdrawiam
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
niestety muszę nieco ostudzić tą euforyczną atmosferę :( mazdę CX 5 zakupiłem równo rok temu w salonie w wersji najbogatszej SKY PASSION napęd AWD , i również jak większość z Was mdlałem na jej widok. A i dzisiaj również mdleję , niestety powód jest zgoła odmienny . Otóż przejechałem tym "cackiem" , i nie mówię tego bynajmniej złośliwie bo i auto naprawdę fajne , dobrze wyposażone świetnie się nim jeździ, przykuwa uwagę na...
~Michał
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Dość długo wybierałem i testowałem auta przed wyborem CX-5. Sprawdziłem VW Tiguan, Ford Kuga, Honda CRV, Hyundai ix35, Toyota RAV4 i Nissana Qashqai. Żaden z tych niższej lub średniej klasy CUVów nie miał takiego wyposażenia przy takich cenach. Auta z wyższej półki (AUDI Q3, BMW X3, Volvo X60) przekraczały znacznie założone granice ceny.
~Łukasz
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Auto za 150 000 złotych - jakość odpowiada cenie. Tym bardziej, że to model produkowany w Japonii. Lakier bardzo miękki - po trzech latach jazdy po naszych drogach i myjni automatycznej wymaga detailingu.
~Markus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Osobiście nie mam zastrzeżeń. Tak, jak pisałem, auto wydaje się drogie w zakupie ale jak zaczniecie doposażać konkurencję to wyjdzie Wam to samo, a tu macie japońską jakość ;)
~MC
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Za 140 tys oczekuje czegoś więcej. Mamy fajnie wyglądające auto, dobrze wyposażone, przestronne. Niestety trzeba tym autem jeździć, a wówczas cała radość znika.
~hunerus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
wg mnie za samochod majacy praktycznie wszystko w takim wykonczeniu plus listwy pod zderzaki, kolor i alarm 134tys to nie jest za duzo zwkaszcza patrzac na konkurencje.
~mikołaj
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Przy cenie ponad 135000 zł i jego możliwościach (nie oceniam materiałów w środku, plastików itp.)stosunek jakości do ceny uważam za bardzo przeciętny ze wskazaniem na zły.
~Tadzio
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
dobrze wyposazone auto i super bezpieczne, pali niedużo. Cena zakupu wielokrotnie niższa od X3 czy GLC. Ja kupię kolejną ( ale już czerwoną ;-)
~Zbigniew
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Jakość materiałów bardzo wysoka, w wersji Skypassion na poziomie klasy premium. Cena adekwatna do jakości i otrzymanego wyposażenia plus Made in Japan.
~Jakub
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
w porównaniu z konkurencją (przetestowałem wszystkie auta segmentu w przedziale cenowym 100.000 - 180.000) - doskonale
Mazda CX-5 I SUV