Lista ocen Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998 (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~toster01
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Brak filtra przeciwpyłkowego powoduje, że auto na jesieni jest istną śmietniczką, bo przez nawiew ciągnie masę skruszonych, suchych liści. Autko niestety paruje, a układ wentylacji nie zawsze sobie z tym radzi. Na tym polu, niestety najlepiej nie jest.
~Mar
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Ogrzewanie działa doskonale w MX-3. Zimą już po kilku minutach w samochodzie jest bardzo ciepło. Klimatyzacja doskonale się sprawdza momentalnie chłodzi prosta a jednocześnie doskonała. Wentylacja i ogrzewanie to jeden z najmocniejszym atutów Mazdy MX-3.
~Pioko22
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
autko w zimę szybko się nagrzewa natomiast w lato bez klimatyzacji jest piekło. Co prawda przy otwartych z przodu szybach przewiew jest dobry natomist pasażerom z tylu gwarantuje przewaianie i urwanie głowy
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Jak trzeba - grzeje. Jak trzeba - chłodzi. Warto zwrócić uwagę na stan klimy przy zakupie - szczególnie czy chłodnica klimy jest cała - nowa to koszt około 500zł.
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Standard. Gdy silnik zdążył się nagrzać było ciepło. Auto kupiłem z uszkodzoną klimą i jej nie naprawiłem więc klimatyzacji nie oceniam.
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
ogrzewanie okey ale pasażer może nogami odpiąć rurę z silnika do kabiny co też u mnie się stało pod schowkiem jest taka czarna puszka i leci zimne powietrze
~danielek200
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Niewiarygodnie szybko sie nagrzewa nawet w najwieksze mrozy 3 minuty i jest cieplutko, na lato klimy nie mam ale zawsze pozostaje niezawodny szyber dach.
~urwisek74
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Samochód szybko się nagrzewa i szybko ochładza,zaleznie od pory roku.Jedyną rzeczą,która mnie denerewuje to zbyt powolne odparowywanie szyb.
~cooldee@o2.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Ogrzewanie sprawuje się doskonale. W przypadku mojego egzemplarza stosunkowo szybkie parowanie szyb utrudnia widoczność.
~Michał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
wada to parujące się szyby w czasie deszczu. Przy braku klimatyzacji latem sauna - ze względu na tylną szybę