Lista ocen Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998 (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cooldee@o2.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Cóż, spoglądam wstecz widzę spoiler co nie ułatwia cofania, ale szybko można się przyzwyczaić. :) Widok z przodu i na boki dobry co gwarantują duże szyby. Ponadto w wersji amerykańskiej spotykane plastikowe reflektory, często bardzo zniszczone, które nie nadają się do użytkowania - koszt używanych szklanych europejskich reflektorów 1000-1400zł.
~Rafał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
no cóż siedzi się nisko drzwi wysokie więc nie najlepiej nawet do przodu i na boki, potężne słupki też nie poprawiają widoczności, lusterka są małe i jakoś nie najlepiej usytuowane co sprawia że nie idzie ich najlepiej ustawić, ale po kilku godzinach jazdy można po prostu "wyczuć fure" a jazda sprawia naprawdę niesamowitą frajdę
~w
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Do tyłu - bardzo średnio. Z prawej strony trzeba fotel pasażera schować maksymalnie do tyłu, i nieco odchylić oparcie, bo inaczej może zasłaniać widoczność. To oczywiście jeszcze zależy od kierowcy - ja siedziałem dość odsunięty od kierownicy.
~Mar
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Dla kierowcy żaden problem, poza jazdą do tyłu. Cofanie tym samochodem nie należy do przyjemnego manewru. Jeździłem poprzednio Laguną z 95 r. i było o niebo lepiej, no ale to inny segment samochodu a niżeli MX-3.
~danielek200
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Małe lusterka, kiepska widocznośc na boki (czasami potrzeba sie obejrzec w boczną szybe w poblirzu tylnej kanapy a jej brak) KIEPSKA, widoczność przud i tyl dobra.
~toster01
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Auto niskie, szyby płaskie, więc szału nie ma. Kwestia przyzwyczajenia, świetnym rozwiązaniem jest podwójna tylna szyba, bardzo pomocne przy cofaniu.
~Mazda mx-3
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Noo z widocznoscia jest roznie :) z przodu bardzo dobrze lecz przy cofaniu raczej musimy sie zdac na lusterka boczne niz na tylna szybe :)
~urwisek74
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Widocznosć z przodu jest idealna.Gorzej z tyłu,ale zdązyłam się przyzwyczaić bo wcześniej jeżdziłam samochodem, gdzie widocznosc była doskonała.
~Pioko22
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
po 1997r. monotowany jest spojler który ogranicza nieco widok do tyłu chociaż dobór odpowiedniej regulacji foteli pozwala na dobrą widoczność
~rook
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
No cóż coupe więc do przodu i na boki w promieniu 180 st. ok, ale do tyłu raczej słabo, trzeba się przyzwyczaić