Lista ocen Mercedes 190 2.0 E 118KM 87kW 1984-1993 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadek z Zamościa
W201 2.0 E 118KM 87kW
Początkowo, po instalacji gazu prychał, kichał i gasł przy przełanczaniu z benzyny na gaz- przy zimnym silniku. Doszło nawet do pęknięcia obudowy filtra p[owietrza. Spadała mi rurka z gumy do wolnych obrotów - po tych kichnięciach i wybuchach. Po założeniu małego ustrojstwa elektronicznego, podnoszącego wolne obroty na gazie - wszystkie usterki z prychaniem i wybuchaniem przeszły jak ręką odjoł.
~Michał
W201 2.0 E 118KM 87kW
Fakt auto jest już stare ale nie sądziłem że może sypać sie w nim wszystko. Wymieniłem wszystkie możliwe ****rele. To nawet od ciepła tapicerka zaczeła sie odklejać. Od rdzy przez dupsy w silniku przez elementy wnętrza - wymiana naprawa i tak dalej
~nicu
W201 2.0 E 118KM 87kW
Drobne usterki się zdarzają ale w starych mercach jak coś się pokarze to można jeździć z tym długo zanim dojdzie do poważniejszego uszkodzenia. Padaja liczniki bo sa mechaniczne na zebatkach ktore sie wyrabiaja. Nie nabija nam przebiegu dziennego i glownego.
~uzytkownik911
W201 2.0 E 118KM 87kW
prostota auta czyni go wrecz niezawodnym miałem problemy z silniczkiem kroczkowym auto mi falowało na obrotach pojechałem do serwisu naprawa korekcja wtrysków i silniczka krokowego 240zł i juz po gaśnieciu auta hehe prosta konstrukcja każdy umie to naprawić
~niuniek
W201 2.0 E 118KM 87kW
Czasem coś padało, nawet często, tu jakas żarówka, tam boczek od drzwi, to znowu ogranicznik drzwi się zablokował, najczęściej psują się nieoryginalne części, takie jak instalacja gazowa, jakieś przewody, akumulator itd.
~Kamil
W201 2.0 E 118KM 87kW
Ciężko wskazać drobne usterki w ponad 20 letnim samochodzie, gdyż mogą wystąpić praktycznie w każdym elemencie. Wszystko wymieniane zawsze na czas, zazwyczaj mimo braku konieczności wymiany (profilaktyka).
~zmuda@zurawiewiezowe.pl
W201 2.0 E 118KM 87kW
Nie zawiódł mnie nigdy. Chcesz jeździć bezawaryjnie to dbaj o swoje auto człowieku ;) , a ono Ci się odpłaci. Wzór bezawaryjności i wzorowej myśli konstrukcyjnej to Mercedesy.
~eRni
W201 2.0 E 118KM 87kW
Średnia ilość drobiazgów, które wynikają ze zużycia i wieku pojazdu. Nie więcej i nie mniej, niż w podobnych autach. Nie wyróżnia się jednak bezusterkowością.
~Bartek
W201 2.0 E 118KM 87kW
Jeżeli sam sobie nie zrobisz to nie będziesz miał. Drobiazgi takie jak hałasująca półka w kabinie, spalona żarówka itp można samemu zrobić i to bardzo szybko.

Usterki Mercedes 190

Mercedes 190 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~IGOR
W201 2.0 E 118KM 87kW
wymianialem tylko klocki i plyn do spryskiwaczy i kilka jeszcze drobnych rzeczy a tak nie ma lepszego w tej kwestii.najwieksze dzielo Niemca oprocz Porsche.