Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (134) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Mikrovan 1.7 CDI 75KM 55kW
Ciągle coś nie działa, albo nie zaczyna grzać, albo grzeje jak wściekły, magia. Z klimą problemy po paru wlączeniach od naprawy, obecnie nie ma.
~użytkownik
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Ogrzewanie jak i klimatyzacja fantastyczna! Samochód grzeje i schładza się w ciągu kilku minut w zimie komfort podwyższają podgrzewane fotele
~piotr
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Po prostu wspaniała. Zimą szybko nagrzewa się wnętrze nawiewy są dobrze usytuowane i mają odpowiednią moc. Latem klima cudownie wychładza jak letnia bryza.
~Bartosz
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Powiedziałbym doskonale!! Bardzo wydajna klimatyzacja i bardzo wydajne ogrzewanie. Ludziom którzy tutaj narzekają radze wymieniać filtr przeciwpyłkowy ;)
~maciej
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
niby Klimka ale słabiutka bez porównania do poprzednich samochodów, ale działa, na szczęście jak na Diesel w zimę dość szybko się nagrzewa
~rogert
Mikrovan 1.7 CDI 60KM 44kW
ja mam problem z parowaniem przedniej szyby, jeżeli w samochodzie jest więcej niż jedna osoba to trzeba włączać klimę ekonomiczną. latem bez problemu.
~dark
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
To co kocham w nim to ogrzewanie -zimą po 30 sekundach leci ciepłe powietrze. Klima półautomatyczna w zupełności wystarczy -nigdy nie zaparowały mi szyby.
~Damian
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Termostat ma tylko trzy pozycje - grzeje bardzo, tylko wieje i chłodzi na maksa. Na plus że jest klima. Wiecej nie mam zastrzeżeń.
~M@reS
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Wentylacja trochę kłopotliwa w czasie ogrzewania w zimne dni i szyby przedniej. Jazda z klimatyzacją to na tą klasę rewelacja.

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~niki129
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jeden z mocniejszych punktów samochodu. Klimatyzacja latem bardzo wydajna, to samo mogę powiedzieć o ogrzewaniu zimą.