Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.4 82KM 60kW 1997-2004 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
totalna katastrofa: alternator ( wymiana x2, x 1 naprawiany)- w końcu kupiłem osłonę pod silnik - szkoda że przy zakupie nie oferują tego w salonie, łączniki stabilizatora ( przestałem liczyć ile razy były wymieniane ), szczęki hamulcowe ( x1 wymiana ), zaciski hamulcowe ( x3 wymiana), akumulator ( x1 wymiana ), wahacze - komplet ( x 1 wymiana ), kolumna kierownicza ( x1 wymiana ), malowanie maski ( wada lakieru - na gwarancji ), rolki paska...
~Macius
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Jest troche dupereli, tylko ja do tego podchodze filozoficznie - autko ma 10 lat, swoje juz przeszlo (ktos go strzelil z tylu). I czy warto sie czepiac? Bo tak: nie ma zarowki na gorze w kabinie, dobrac sie do niej cholernie trudno i mi sie po prostu nie chce. Zatyka sie spryskiwacz tylnej szyby (i tak gucio daje). Rozwalony plastik wokol lewarka. Na lewarku rwie sie guma. Trudno domyka sie bagaznik (znow - bo ktos go strzelil z tylu!),...
~Christophorus21
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Po zakupie musiałem zrobić kompresor klimatyzacji (regeneracja), wymienić chłodnicę klimy oraz zregenerować alternator. O tych kwestiach wiedziałem od sprzedającego w momencie zakupu. Poza tym standardowo po zakupie wymiana oleju,filtrów,rozrządu (mimo ze na łańcuchu). Od tamtego czasu zero awarii. jedyne co wymieniam to części eksploatacyjne.
~złomcedes
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
łożyska kół wymieniane przy 100 tyś, teraz ma 180 i już ładnie huczą, 2 czujniki ABS-u do wymiany - aktualnie ABS nie działa, zawieszenie robione przy 120 tyś - już się znowu odzywa. Porażka
~1211@wp.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
o dziwo bynajmniej z tym nie ma problemu, jedynie szfankuje centralny zamek, co dziwniejsze potrafi w jednej minucie zwariowac a po chwili dzialac poprawnie.
~paweł
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
łączniki stabilizatora ,oraz rolki napinacza paska klinowego jak dla mnie to drobiazgi .O i byłbym zapomniał żaróweczka podświetlająca licznik przebiegu
~M@reS
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Nie mam problemów może temu, że mam samochód nie od konika bity (igła) tylko od pewnego właściciela z pełnymi dokumentami !!
~Leny
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Miałem problemy z komputerem pokładowym oraz cały czas cos piszczy w tylnym kole - serwis nie umie nic z tym zrobic.
~mariooop
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
A to złamie się joystick do regulacji lusterek, albo odpadnie przycisk do wyłączania ASR i takie tam usterki w plastikach
~Vilge
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Przez prawi rok popsuł się zamek od strony kierowcy oraz przełącznik kierunkowskazów.