Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 95KM 70kW 2001-2004 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rabaan
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Jak dla mnie masakra. Do auta trzeba wchodzić prawie na drabinie, ma tak wysoki próg. Jak już się wejdzie nie wygodnie się siedzi bo kolanami dotykam brody. Siedzenia krótkie, nie trzymają na boki. W aucie siedzi się tak jakoś z poczuciem niebezpieczeństwa , że wrazie kolizji już po nas. Nie ma takiej jakiejś pewności w nim, że może nas przedczym kolwiek uratować. Te wszystkie niby regulacje kanapy tylnej itp co niby są dla komfortu nic nie...
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
z przodu OK,bardzo wygodnie za kierownica pomimu nie najlepszego pomyslu na regulacje siedziska, pokonanie ostatnio jednorazowo trasy 2 000 km bez problemow ze strony kregoslupa; z tylu (krotka wersja) OK dla dziecka,dorosli tylko na dojazd na krotkiej trasie-brak miejsca wzdluznego (na kolana) jak i na szerokosc siedziska; moglby byc lepszy zaglowek-brak podparcia potylicy-wzorowo ma Renault
~dark
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Mam wersję Lang. Nie ma takiego auta w klasie Golfa, które dawałoby tyle miejsca w kabinie dla 4 osób. Sprawdzałem, że nowa A -klasa ma mniejszy rozstaw osi niż moja wersja i ma mniej miejsca w środku. Jedyny problem to gdy z tyłu siądą 3 osoby. Z tyłu przestrzeń na nogi -gigantyczna nie ma tyle nawet w dużych limuzynach w dodatku można przesuwać tylne fotele lub je demontować. Równa podłoga.
~jogger63
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Niby mały samochodzik, a w środku rewelacyjnie dużo miejsca, jeden z nielicznych moich samochodów, gdzie nie odsuwam fotela na maksa do tyłu. Z tyłu bardzo dużo miejsca na nogi pasażerów. Wielkość wnętrza mojego mercedesika (wersja Long) bardzo mnie zaskoczyła - dużo więcej niż w poprzednim aucie.
~Wolf
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Uwzględniając wymiary zewnętrzne i pozycjonowanie w segmencie B, ten samochód oferuje bardzo dużo przestrzeni. Szczególnie wersja long, gdzie śmiało mogę powiedzieć, że ma więcej przestrzeni niż nie jedno nowe cudo z pułki C lub kompakt.
~antony
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
dałem max ,w wersji long dłuższy.około 25 cm pasażer z tyłu może wyprostowac nogi,wyjęcie tylnych siedzeń jest bardzo proste i można z tyłu spac ,równa podłoga ,ja też przewożiłem rower
~hans
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
mama wersję długą, to naprawdę duże auto, dla 4 osób miejsca więcej niż w limuzynach typu Volvo (w której przy rosłych pasażerach z przodu z tyłu pozostaje już niewiele)
~Edek1919
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
w końcu to tylko A. Z tyłu raczej nie jest wygodnie, ale kupując A-Klassę należy świadomie wybrałem pojazd dla dwóch osób. We dwójkę jest całkiem wygodnie.
~art_b
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Przód dobry a w tyle rewelacja (27mm więcej niż w s-klasie ! )Dla dziecka to po prostu genialny samochód. Wersja LONG.
~Adaam
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Niezwykła ilość miejsca, w wersji L miejsce z tyłu jest zniewalające, póki co tylko w przedłużnych limuzynach tyle było.