Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 95KM 70kW 2001-2004 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Samochody mają aktualnie świetny stosunek ceny do jakości. Auta do 2 k zł to małe złomki, cos przyzwoitego można kupić za około 5 - 6 k zł. Perełki i wersje specjalne kosztują nawet do 10 k zł. Jeśli ktoś ma dobry samochód to wiadomo, że nie sprzeda go za grosze, zwłaszcza jeśli jest po udokumentowanym, droższym serwisie!
~krzys_gk@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
To auto dla tych co nie boją sie szybkiej jazdy. Trzeba naprawde kontrolować licznik prędkosci poruszając się po miescie i poza. Kiedy jadę 60km/h mam wrażenie że auto się wlecze. Przy 110km/h prawie nie czuję tej prędkości, bo daję wielką ptrzyjemność. Coź jak ktoś kiedyś powiedział:" mercedes to mercedes"
~Wolf
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Jest kilka wpadek, które producentowi klasy Premium, nie powinny się zdarzyć, nawet przy samochodzie segmentu B. (Np. plastiki foteli, wyciszenie, oświetlenie wnętrza itp.)
~Rysiek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Samochodem zrobiłem prawie 100.000 km. Czasem zabolała jakaś naprawa, ale jak ogólnie samochód w porządku. Być może trafiłem na dobry egzemplarz.
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Kupilem w wersji promocyjnej (koniec produkcji) wiec duzo gratisow dostalem co czyni zakup relatywnie atrakcyjny, ale i tak samochod jest drogi.
~Rabaan
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Te auta są tanie, bo ich wartość eksploatacyjna jest bardzo niska! Przeciętnie jakość - cena! NISKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
zawsze za drogo, zawssze mogloby byc lepiej; nie tak straszna utrata wartosci jak w poprzednim aucie (Renault Megan)
~fixtg@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
trochę drogi jak przy zakupie nowego w salonie, ale już 2-latek z polskiego salonu z pełną dokumentacją jest idealnym rozwiązaniem
~Robert
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Za kwoty w jakich można dzisiaj dostać to auto (rzędu 5-6 tys.), auto jest warte swojej ceny!
~andykac
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Za 24000 które zapłaciłem za \"mojego\" Mercedesa nic ,ale to nic lepszego bym nie kupił.