Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 95KM 70kW 2001-2004 (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rabaan
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
To jakaś masakra na całego. Tym samochodem nie da się jeździć. Współczuje wszystkim innym posiadaczą a klasy, że sami muszą się oszukiwać, że jest wygodnie, stabilnie. Ten samochód jeździ jak wózek z biedronki, podskakuje nawet na małych nierównościach,tylna oś wręcz zmienia tor jazdy. Czuć i słuchać nawet jak najedzie się na kapsel na jezdni. Jest zwyczajnie niebezpieczny i maksymalnie nie przewidywalny. Zadne esp, abs tu nie pomoże chyba....
~Wolf
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Zawieszenie jest zestrojone sztywno, ale nie tak jak piszą niektórzy. W zamian oferuje naprawdę pewne prowadzenie w zakretach, nie "myszkuje" przy wyższych prędkościach, a nawet ostre - awaryjne hamowanie przebiega w sposób pewny i stabilny. Owszem, jak ktoś ma stare sprężyny i amory ze sprawnością poniżej 60%, a zawieszenie wytłuczone, to będzie pisał bzdury. Prawda jest taka, że każdy samochód wymaga inwestycji, nawet mercedes. Jak...
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
twardy,w zakretach sama przyjemnosc-pomaga w tym ESP,gorzej na poprzecznych nierownosciach-FUJ! koleiny-niestabilnosc ale to dzieki szerokim oponom,krotki rozstaw osi-z tylu trzesie i podskakuje na nierownosciach
~hans
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Sztywno, dobrze sie trzyma drogi, podatny na podmuchy, za niski profil opon, dobrze dzuiała ESP i wspomaganie, hamulce bez zarzutu -nie takie jak w golfie IV gdzie można sobie wybić zęby przy pierwszym hamowaniu.
~andykac
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Dobrze trzyma się drogi - co prawda przejechałem nim zaledwie ok.500km i przeważnie w mieście ,ale jestem mile zaskoczony - zbieżność kół prawidłowa/nie ściąga/,kierownica nie drży/najszybciej jechałem 140km/.
~Szymon
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Utwardzone zawieszenie, ESP, ASR sprawia, że prowadzi się pewnie. Uważajcie na odpowiedni rozmiar opony. Na wyższym profilu jeździ się wygodniej, ale nie przesadźcie!
~antony
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
kiepskie zawieszenie ciągłe coś stuka skrzypi po jakimś czasie można się przyzwyczaić przedtem jeżdzlłem astrą ipo zmianie to było rozczarowanie,ale dobrze trzyma się drogi
~VIP
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
trzyma się drogi jak przyklejony ale jest sztywny więc trzeba się przzwyczaić, ESP to dobra rzecz na naszych drogach
~Monika
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Auto dobrze się prowadzi,jedyny minus to to,że jest wąskie i wysokie i na autostradzie lubi zabujać ;)

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Monika