Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 95KM 70kW 2001-2004 (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wolf
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Układ ogrzewania i klimatyzacji jest wydajny, zarówno zimą jak i w upały. Kanały dolotowe do tylnej części poprawiają komfort podróżowania na tylnej kanapie, a należy pamiętać, że nawet nowe samochody w tej klasie nie mają takich rozwiązań.
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
dla mnie najlepsza wentylacja i klima (polautomat) z dotychczasowych aut, nie ma problemow z zaparowaniem szyb-trzeba pilnowac wymiany filtra p/pylkowego; mogloby byc lepsze doprowadzenie nawiewu na nogi do tylu
~Szymon
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Elektryczne dogrzewanie jest świetnym rozwiązaniem w zimę. Po około 40 sekundach od odpalenia silnika w nawiewach leci ciepłe powietrze. Idealne dla ludzi, którzy dojeżdżają na krótkich dystansach.
~Rabaan
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Bardzo dobra wentylacja i ogrzewanie. Klimatyzacja super. Działa nie agresywnie, to bardzo duży plus tego auta. Wentylacja i ogrzewanie to chyba największy plus tego auta!
~dark
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
To co kocham w nim to ogrzewanie -zimą po 30 sekundach leci ciepłe powietrze. Klima półautomatyczna w zupełności wystarczy -nigdy nie zaparowały mi szyby.
~Robert
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Klimatyzacja dobrze grzeje (zimą na +), latem niestety przy większych temperaturach nie wyrabiała (latem -)
~andykac
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Super - jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony/szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tyle!/
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
klimatyzacja spełnia swoje zadanie mimo dość szybko nagrzewającego sie wnętrzna (duża powierzchnia szyb).
~hans
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
najlepsze ogrzewanie -działa natychmiast po włączeniu -super sprawa w zimie, klima bez zarzutu
~Adaam
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Bez zarzutu, chłodzi i grzeje natychmiast po włączeniu silnika