Lista ocen Mercedes Klasa B W245 170 116KM 85kW 2005-2009 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tris
Sports Tourer 170 116KM 85kW
Jak zwykle w dźwigni kierunkowskazów mamy też obsługę wycieraczek przód/tył + spryskiwacze ale chyba to nie stanowi problemu zwłaszcza kiedy mamy czujnik deszczu ustawiony na \"auto\" przy lepszej opcji kiedy dostajemy Tempomat z SPEEDTRONIC dochodzi nam wajcha nad kierunkowskazami na początku mozna sie pomylić i zamiast \"migaczu\" włączyć ogranicznik prędkośći,cały tunel środkowy jest intuicyjny od radia po klimatyzacje nawet elektroniczna.
~krzysztof
Sports Tourer 170 116KM 85kW
Jezeli kogoś bolą nogi(kolana)w czasie jazdy \"osobówkami\" szczególnie długie trasy, np:w mersedesie klasy C, nie wspominając o innych markach, zapomni o problemie w B klasie. Osobiście mam 190 cm wzrostu i praktycznie po przejechaniu 100 km w niskich samochodach osobowych mam dosyć jazdy.Wszystkie przyrządy sa na swoim miejscu (posiadam bogatą wersję)i spełniają dokonale swoją funkcję. Ergonomia jest znakomita i przemyślana.
~Krzysztof
Sports Tourer 170 116KM 85kW
Inni powinni się uczyć od Mercedesa. Perfekcyjne rozmieszczenie wszystkiego, obsługa już po chwili bardzo intuicyjna, niczego nie musiałem się uczyć. Wymiana żarówek naprawdę bardzo sprawna i szybka.
~kris
Sports Tourer 170 116KM 85kW
system dźwigienek i przełączników - kto to projektował ?
~krzyszytof
Sports Tourer 170 116KM 85kW
Wszystko na miejscu.Siedzenia super.
~piotrek
wszystko jest na miejscu