Lista ocen Mercedes Klasa C (1068)

~b@rtek
Mercedes Klasa C W203
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
Ogolnie Mercedesa typoszeregou W203 oceniam na mocna 4, poza kilkoma wpadkami producenta jest naprawde niezle, chociaz od auta z gwiazda na masce wlasnie tego powinno sie wymagac.
4,1
~moteq
Mercedes Klasa C W203
Kombi T203 2.7 (C 270 CDI) 170KM 125kW
Jak dla mnie rewelacja, ale jest powazna rysa na diamencie - Rdza, dlatego tylko dobrze
~chrzanio gg:3872161 Pozdrawiam
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
ogolnie fajne auto i najbardziej polecam wersje Elegance w kolorze granatowym - super wyglad :D Jezeli ktos ma dyleman co do instalcji LPG to ten samochod tez dziala na instalcji II gen. Ja mam instalacje BIGAZ i autko chodzi dobrze, fakt klania mi sie regulacja inst. b zaczol chodzi lekko nie rowno ale przynajmniej nie ma duzo dodatkowych czesci pod maska typu np. padajace listwy wtryskowe.
~nautilus
Mercedes Klasa C W205
Limuzyna 200 BlueTEC 136KM 100kW
Autem jeździłem trzy lata i ponad 110tys kilometrów, więc moja ocena jest rzetelna. Od razu zaznaczam, że miałem nietypową wersję silnika mianowicie 2.2l ale o mocy 136KM - dlatego też mój wpis jest w tym miejscu, gdyż w Autocentrum nie ma po prostu mojej wersji a moc silnika jest identyczna. Wersja była sprzedawana na rynku niemieckim a nie na polskim, dlatego zapewne tutaj jej brakuje. Auto miałem od nowości. Serwis wg producenta co 30tys...
~marcin
Mercedes Klasa C W204
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Na poczatek chcialem tylko zaznaczyc ze moja c klasa ma automatyczna skrzynie biegow (nie wiadomo czemu nie moglem tego wybrac w opisie) pakiet AMG. Auto posiadam juz prawie 4 lata i zrobilem nim jakies 100 tys km. Tak naprawde to szukalem Volvo, ale po namowie zony kupilem Mercedesa - jak sie pozniej okazalo, to byla bardzo dobra decyzja :) Nigdy wczesniej nie mialem mercedesa i stwierdzam z czystym sumieniem, ze jest cos wyjatkowego w tym...
~Tomasz_Dulak
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Myślę że auto jest warte swojej ceny, jest niezawodny prawie, oprócz tej wkurzającej rezerwy, która po iluś kilometrach zawsze się włączy, ale ogólnie jest bardzo dobrze ino lać i jeździć po całym świecie, a warto było by jechać po całym świecie w takim aucie w którym czuć się jakby się w łózko jechało.
~Chmiel ToruŃ
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
Auto warte 10-12 tyś w rankingach obecnie. Dla mnie bezcenne. Mega niezawodne, prestiżowe klasyczne, wygodne dające frajdę z jazdy. Polecam dla kogoś kto nie chce cały czas siedzieć u mechanika. Mega niezawodne!
~Bor5uk
Sedan W202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Auto mimo swoich lat prezentuje się świetnie, wygląd zewnętrzny ponadczasowy a w środku wszystko idealnie poukładane. Auto jak najbardziej doskonałe pod każdym wględem
~Rysiek
Mercedes Klasa C W206
Limuzyna 1.5 180 170KM 125kW
Z uwagi na znikomy przebieg samochodu i bardzo krótki okres użytkowania, daję na początek ocenę 4*. Zakładam, że z upływem czasu ulegnie ona podwyższeniu lub obniżeniu - w zależności od wrażeń z użytkowania tego auta.
3,4
~Bartlo
Sedan W202 1.8 121KM 89kW
Jestem strasznie zawiedziony tym samochodem. Nie potrzebuje auta przy którym co chwilę coś się psuje, potrzebuje samochodu do którego się wsiada i jedzie, przy tym wszystko ma w nim działać. Mercedes to skarbona aby pokazać się przed innymi, ilość uciążliwych dupereli jest nie do zliczenia, sam pominąłem chociażby psujące się mechanizmy wycieraczek, ogrzewania, wszechobecną rdze, ale na to już szkoda mi słów.
Mercedes Klasa C