Lista ocen Mercedes Klasa E (928)

~ace4
Sedan 2.2 150KM 110kW
Auto już dość stare. Większość ludzi jeżdżących autami nie zasługuje na miano kierowców, gdyż zaniedbują podstawowe sprawy i naprawy w aucie. Jednak trzeba pamiętać że znalezienie dobrego egzemplarza jest możliwe. Trzeba poświęcić dużo czasu i pieniędzy. Kupowanie gruchota za 3000-4000 tyś mija się z celem. Szybko okaże się iż kupiliście studnie bez dna. Dobrze utrzymany posłuży na pewno przez długie lata. O mercedesa trzeba dbać a on...
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Jak ktoś przełknie WADY typowe dla leciwego MERCA to będzie zadowolony. Ja przerobiłem i C klassę i E klassę - w obu bujam się z rdzą. Ale też są dobre strony - komfort.
~Robert E55 Amg
Sedan AMG 5.5 AMG 354KM 260kW
Auto spełnia wymogi rodzinnej limuzyny i auta sportowego. Godny polecenia osobom, które je na nie stać.
~W końcu śpię spokojnie
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Woziłem się nawet i 2 razy droższymi autami. Życie przycisnęło trzeba było sprzedać kupić tańsze - wszedłem w tego Merca i teraz się zastanawiam za co ja płaciłem drugie tyle? Warto było!
4,1
~bartek4334
Sedan 3.2 CDI 197KM 145kW
Jest to bardzo dobre auto pod względem, że je kupimy dobre, a nie kupę złomu. Auto bardzo żwawe, nie pali za wiele, wygodne i gwiazda z przodu :P
~uczmen
Sedan 2.5 Turbo-D 126KM 93kW
fajne bezpieczne auto komfortowe nie zawodne tanie w utrzymaniu z obszernym bagażnikiem 520l nadający się w dalekie trasy a do tego z tym silnikiem i automatem to po miesicie startuje pierwszy ze świateł nie depcząc go tak do 2000/min a najczęściej zwracają uwagę na to jaki te auto ma promieni skrętu i jak pościsz kierownice to szybko wraca sama na środek kobiety to doceniają bo nie muszą tyle kręcić kierownica
~BB
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Bardzo dobre auto jak na swój wiek,bardziej awaryjne niż wersja przed liftingiem z legendarnym 2.9TD , jednak biorąc pod uwagę komfort, wyposażenie i przyjemność z jazdy, polecam , nie ma porównania do każdego nowego kompakta , a i wiele nowych aut klasy D nie w każdej kategorii może się równać.
~Tomas
Mercedes Klasa E W212
Kombi 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Bardzo udane rodzinne auto. W wersji z napędem 4Matic dochodzi jeszcze jego uniwersalność - nie strach jechać w zimę na narty. Wogóle polecam wersje z napędem 4x4 - to się przydaje jak ma się mocniejszy silnik a o zaletach takiego napędu w zimie nie ma co mówić!
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Rzędowy 4-cylindrowy silnik o mocy 186 KM świetnie radzi sobie z masą tego auta. Moment obrotowy wynosi tu 280 Nm. Od 3000 obr/min samochód niczym zdziczały wyrywa do przodu, zaś po przekroczeniu 3500 obr/min zamienia się w prawdziwą \"żyletę\" i dostarcza ogromnych emocji. Jest bardzo elastyczny. Auto dysponuje świetnymi osiągami za sprawą kompresora, napędzanego przez wał korbowy, który wspomaga silnik już od najniższych obrotów. Manualna...
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Trzeba przy ocenie patrzeć na lata samochodu i jego cenę, oraz jak dla mnie zadowolenie z wyglądu i komfortu. Uwzględniając wszystkie bolączki i wszystkie plusy okularnika to muszę powiedzieć, że jestem zachwycony z niego.
Mercedes Klasa E