Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (15)

~Dominik
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
Ogólna ocena auta BDB, ale nie doskonale, ze względu na niewielkie, ale jednak powtarzające się mankamenty.
~tygryso
Kombi S210 2.2 CDI 125KM 92kW
przez 4 lata nie odmówił posłuszeństwa, był w UK, Szwajcarii i nawet na myśl nie przeszło, że może nie dojechać na miejsce. Polecam nie zardzewiałe auta, bezkonkurencyjny w trasie. Polecam jeżeli ktoś szuka dużego wygodnego i w miarę ekonomicznego auta, nie wiem sam czy kiedyś za grosze nie kupię sedana elegance kompressora w automacie z ostatniego roku produkcji jeżeli będzie zadbany z zachodu.
~MG
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
Po przygodach z mniejszymi aczkolwiek nowszymi autami japońskimi mogę powiedzieć że ten Mercedes bije je wszystkie na głowę. Przede wszystkim komfort jazdy - niespotykany w żadnym innym aucie jakim jeździłem. Przestronność, jakość wykonania, udany silnik.
~marek
Kombi S210 2.2 CDI 125KM 92kW
silnik dość dobry moim zdaniem wystarczający mocny elastyczny. bez zadnego wysiłku jestem wyprzedam kilkanaście metrów ze startu na światłach podobnie przy wyprzedzaniu powyżej 100 km. (Silnik)
~mario
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
mój drugi mercedes w życiu po wielu latach ale naprawde warto zapłacić troche wiecej kasy za lepszy egzemplarz
~rafał
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
Silnik bardzo elastyczny i dynamiczny choć mógłby być troszkę cichszy ale i tak jest bardzo dobrze. (Silnik)
~warszawski kieryka
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
tylko stuki w kurzają,(kości drążka stabilizacyjnego) i poco ta cieknąca maglownica,W124 była przekładnia i spokój (Układ jezdny)
~Dedek
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
przepływomierz,kolektor ssący aluminiowy (CDI 220 125ps )staneły klapki(nagromadzony w nim nagar je zblokował)dało się naprawić bez wymiany.Trzeba go czyścić co 100tyś km. Jeszcze rolki paska alternatora i przewód paliwowy Poza tym drobne graty zawieszenia przedniego ale to norma w końcu mieszkamy w Polsce. Koszty małe jak na tą klase samochodu. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~krzychu
Kombi S210 2.2 CDI 125KM 92kW
Po 130kkm wysiadły 2 podkładki pod wtryskiwaczami po 2zl sztuka i 2 godziny roboty i przepływomierz. Prowadzi sie jak złoto tylko troche niski jak na polskie drogi wersja Avantgarde, ale mam opony 205/65 to daje rade. Hałas zaczyna sie od 160 chyba ze cos jedzie na relingach, ale dwie deski 270 cm i kilka pędników wchodzi do środka i jeszcze jeden pasażer nawet(kombi). Ogólnie auto bardzo oszczędne:jak jedziesz tak pali 5,5-10/100. (Stosunek jakość/cena)
~Arkadiusz
całokształt-dobrze