Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (34)

~kapsel23
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Jezeli chodzi o gwiazde, ktora ja jezdze to nie mam zadnych zastrzezen.Auto od pieciu lat nie zawiodlo mnie ani razu.Do silnika sie nie dotykam tylko wymiany olejow filtrow itp.Auto wygodne, przestrzenne, niezawodne.Ci, ktorzy pisza, ze autko psuje sie co rusz: moge napisac, ze chyba trafili na jakis kiepski egzemplaz albo licznik maja cofniety o jakies 400.000km!Ja przejechalem 160tys bez zadnych powaznych problemow!
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Jak ktoś przełknie WADY typowe dla leciwego MERCA to będzie zadowolony. Ja przerobiłem i C klassę i E klassę - w obu bujam się z rdzą. Ale też są dobre strony - komfort.
~grzegorz gti autohandel handluje samochodami tak więc mam duże porównanie i wiem o co chodzi
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
w/g mnie jest to przereklamowane auto które bazuje na swojej tradycji z lat 80 i początku 90 gdzie mercedes to faktycznie byla marka slynąca z dobrych silników zwlaszcza diesla i zawieszenia ta e klasa to już niestety tendencja jak u wszystkich europejskich koncernach nie zarabiamy na sprzedaży a na serwisie i częściach to jedyne wytlumaczenie dla awaryjności tego auta ,przejechalem nim w ciągu 12 miesiecy 60 000km i przynajmniej 20000 z...
~Andrzej
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Super samochód, idealny komfort na długie trasy, nawet jak jedziemy w 4-5 osób. Bardzo duży bagażnik wystarcza na tygodniowe wakacje. Komfort jazdy nie porównywalny z innymi autami. Oby jeździły jak najdłużej!
3,7
~Michał
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Samochodzy o wiele starsze blacharsko maja sie lepiej, niestety wygląd ma duże znaczenie a balacha to rownież podwozie i podłuznice które tez są zle zabezpieczone. Więc co z tego że silnik dobrze eksploatowany może przejechać nawet 800 tysiecy km ajk potrzeba do tego 3 bud :P
3,2
~mastercomp
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Drugi raz na pewno nie kupiłbym tego auta. Co rok dokładam do niego ZA DUŻO.
~MARCIN 30LAT
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
WSPANIAŁY SAMOCHÓD MOGĘ GO POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM TAK W WERSJI SEDAN JAK I KOMBI JAK SIĘ NIM PRZEJEDZIESZ TO SIĘ ZAKOCHASZ NAPRWDE BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY
~kkzgc@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Auto jest zajebiste, wg mnie najlepiej wygląda w srebrnym kolorze (super lśni w słońcu). Poprostu nie ma się do czego przyczepić. Najlepszy samochód jaki tylko można kupić.
~winter87
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Świetny samochód! Passat był jeszcze mniej awaryjny ale miał słabszy silnik, był zdecydowanie twardszy i trochę bardziej praktyczny (kombi). Mercedes to niesamowity komfort i dobre właściwości jezdne - jazda jest prawdziwą przyjemnością!
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210
7,8
11,0
13,8
~Krzysiek
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Samochód z salonu w Polsce. Ostatni miesiąc produkcji modelu W210. Dlatego dopracowany do perfekcji. Bardzo drogi, ale wart wydanych pieniędzy. Trzeba dbać a wtedy jest nie do zajechania.