Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (188) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 264 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krasnal
Sedan 2.3 150KM 110kW
no wiadomo jak chcesz kupic malinke to i zaplacic kokosy bo nikt nie odda sowjego miecia za byle co chyba ze zajechanego dziadka to kuipisz tanio no ale lepiej raz wydac duzo niz poniej cos naprawiac co raz a wiec nie oszczedzajcie na mieciach to po prostu luksus :)
~Starszak
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
Jakośc faktycznie nie jest rewelacyjna Najbardziej irytuje to że auto rdzewieje To jest niewybaczalne przy takiej cenie i klasie.Tu firma dała plame.pozatym jak w kazdych innych dziedzinach sa rzeczy tanie i drogie nie zawsze wiąze sie to z konkreta wartościa przemiotu
~MarcinM
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Mimo paru mankamentów zwłaszcza korozji i tej elektryce samochód można kochać. Wykończenie wnętrza jak w prawdziwym mercu żadna marka nie zaoferuje 20 letniego samochodu który po tylu latach nadal będzie tak trwały jeżeli chodzi o wykonanie wnętrza.
~Demon
Kombi S210 4.3 279KM 205kW
Dałem 11400zl na początku 2016 roku. Komfort, moc, a przede wszystkim ogromna frajda z jazdy deklasują inne auta za ta cenę. Napęd na tył, full wersja, wymieniać mógłbym długo, tylko jeden minus się pojawia jak to w w210, trochę rdzy jest...
~Dominik
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
każdy chciałby samochód, który sie nie psuje i nic nie pali, realia są nieco inne, ale w tym wypadku, kiedy wiemy co mamy i odpowiednio o to zadbamy nie mamy się czym przejmować, serwis tak jak w innych, porównywalnych autach, często nawet taniej
~Maciej
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zapłaciłem za ten samochód niewielkie pieniądze jeśli ustosunkować to do jakości. Gdy patrzę, że w podobnych cenach ludzie kupują Golfy czy Audi A4, to nie mogę się nadziwić. Za podobne pieniądze otrzymują bezpieczną i niezawodną limuzynę o podobnym spalaniu.
~FREDDI
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Problemy z drobną korozją ale z elementami, które nie specjalnie wpływają na bezpieczeństwo. Chociaż w tej klasie to nie przystoi szczególnie w mercedesie. Tu VW AUDI jest lepszy oczywiście w tej klasie, bo mam (żona) jeszcze golfa 3 to gnije jak każdy opel.
~Gizas
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Sprzedałem swój egzemplarz w roku 2021 za za niespełna 10 tys z dwoma kompletami kół, radiem Indianpolis PRO z mikrofonem i możliwością rozmowy przez bluetooth etc. Także jak na to co oferuje to auto to uważam, że cena śmieszna.
~mks83
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
jak wspominałem wcześniej. Za te pieniądze ciężko o taki komfort i wyposażenie. W tej cenie chodzą golfu renówki i inne podrzędne przemieszczacze. Sam sprzedałem nowsze auto i kupiłem tego Mercedesa. Uważam to za sukces.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210
7,8
11,0
13,8
~Rafał
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Widać,że oszczędzali na aucie bo jest nieco gorzej wykonany niż w124 ( korozja, fotele z gąbki a nie na sprężynach) natomiast zdecydowanie ale to ZDECYDOWANIE lepiej niż BMW e39 czy Opel omega B lift i troszke lepiej niż Audi a6 c5.