Lista ocen MG ZR (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
samochod jeszcze mnie nie zawiodl i mysle ze tego nie zrobi:)) wkoncu wiekszosc podzespolow jest zaczerpnietych z hondy a chyba wszyscy znamy opinie o japonskich samochodach:DD jednak mam zkrzyziona przednia prawa poloske i teraz nie wiem ale chyba w takim stanie kupilem (bezwypadek?:/)
~gronostaj
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Uszczelka pod głowicą oczywiście, rozrząd kompletny był robiony. Każde 1.8 VVC wymaga dopieszczenia, niestety trzeba szukać mechaników, który robili te samochody i specjalizują się w Roverach, MG czy Land Roverach, inaczej każdy będzie nam wymieniać pół silnika co rok.
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Żadnej, choć podobno przytrafia się im kłopot z uszczelką pod głowicą. Jak powiedział mechanik, to jest Angol, a one wszystkie mają jakiś feler, nawet te drogie.
~maniak 84
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Uszczelka głowicy-standart,remontowałem taki silnik przebieg 50tys.km.Konstrukcyjnie ten silnik to porażka.Jesli sie decydujecie na ten samochód to tylko DIESEL.
~moja_wawa@op.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Można wydmuchać uszczelkę pod głowicą (podobno częsta usterka), mi padła też chłodnica. I na tym koniec. Mam nadzieję.
~dawciok310
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
nie było problemów, głownie eksploatacja, raz strzelił łancuch rozrzadu ale udało sie ocalić silnik
~Bogumił bl50@wp.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Zawsze zdązyłem przed awaria - pompa wody przy okazji rozrządu. Luzy na wahaczach przy okazji przeglądu :)
~WildChild
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Jak się dba tak się ma, najbardziej trzeba uważać na uszczelkę pod głowicą
~a
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Jak ktoś lubi mieć nieruchomość pod domem to polecam :)

Usterki MG ZR

MG ZR – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kwaśniak
Hatchback 1.8 120KM 88kW
Jednak to auto jest trochę kłopotliwe