Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW 2010-2013 (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NaTrasie
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Tak jak ktoś napisał kilka postów wyżej - lakier, lakier, lakier MASAKRA po prostu mam wrażenie że jest z plasteliny ;) Na trasie trzeba bardzo uważać aby poprzedzająca nas ciężarówka nie poczęstowała nas piaskiem, kamyczkami itp. po masce. \"Twardość\" tego lakieru to podobno jakieś normy środowiskowe zabraniające używania jakichś tam utwardzaczy, przynajmniej tak mnie poinformowano w salonie. Normy nie normy, jak dla mnie duży minus.
~Mieczysław
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jeżdżę nim 6 lat i właśnie sprzedaję, z dużym żalem . Auto przez ten czas niezawodne, bez usterki, Doskonały komfort jazdy. Mankament to słaby lakier i dość mały bagażnik. Do większych wypadów musiałem instalować bagażnik dachowy. Nowego nie kupię, bo chcę pojeździć inną marką, nie lubię się powtarzać. To był mój 8 samochód, jak dotąd, najlepszy.
~Piotr
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Niezawodne auto. Jeszcze nigdy mnie nie zaskoczyło negatywnie. Naprawdę polecam. Po przejechaniu 45tys/km praktycznie nie mam na co narzekać.
~Marek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Rdza na tylnej klapie to już chyba standard tej wersji, wymieniana w ramach gwarancji. Poza tym większych usterek brak.
~B.zap
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
brak , polecam auto cena godna zakupu . szkoda , że nie będą go produkować w tym siliku
~crowback
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
nic nie było, poza tym co zepsuli polski specjaliści w serwisie montując dodatki
~Tomek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Za nowy, żeby coś się miało popsuć.
~kluzo
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jak na mały przebieg , zobaczymy za rok.
~K
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
jak wyżej, nie ma jeszcze o czym napisać
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
7,2
~Rujselnau
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Nie było poważnych usterek.
Mitsubishi ASX I SUV