Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW 2010-2013 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~crowback
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
myślałem że dobrze, po ostatniej podróży dla mnie przeciętnie, za kierownicą średnio, jak ktoś dorosły siedzi z tyłu z przodu nie ma rewelacji też, siedzi się dziwnie prosto, zwłaszcza z tyłu, pasażerów bolał kręgosłup po dłuższej jeździe, układali się i nie mogli zająć wygodnej pozycji, ogólnie chyba jednak ciasno, zwłaszcza na 4 osoby dorosłe (albo kombi albo większy SUV) inaczej nie polecam
~K
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
W porównaniu z większym bratem trochę brakuje schowków (podszybie w części środkowej i drugi przed pasażerem). W Outlanderze jest jednak więcej miejsca dla pasażerów tylnej kanapy, ale tragedii nie ma, chociaż mnie za sobą jest ciasno, nawet w porównaniu z Golfem V. Bagażnik nie jest mały, ale brak koła zapasowego w standardzie jest na naszym rynku błędem.
~Tomek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Za kierownicą każdy kierowca znajdzie dla siebie odpowiednią pozycję. Pasażerowie z tyłu nawet przy przednich fotelach odsuniętych prawie maksymalnie nie narzekają na brak miejsca na nogi. Bardzo wygodne przednie fotele. Bagażnik jak na tę wielkość auta wystarczająco pojemny + fajne schowki.
~NaTrasie
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jak pisałem mam 183, średniej budowy, generalnie miejsca jest w sam raz (z resztą podobnie jak w nissanie). Nawet podczas kilkugodzinnej jazdy nie ma uczucia ciasnoty za kierownicą, z resztą wysokość fotela, kolumny kierownicy itd. można dostosować do swoich potrzeb.
~Kriss Cross
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Miejsca mogłoby być jak zawsze nieco więcej, ale to nie Outlander. Decydując się na "mniejszego brata" zdecydowałem się również na mniej miejsca, ale dzięki temu zyskałem niższe spalanie i niższą cenę zakupu.
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Mogloby sie wydawac, ze to duze auto. Nic bardziej mylnego. Wymiarami (dlugosc, nie wysokosc) blisko mu do ostatnich wersji Golfa. I tyle tez jest w nim miejsca.
~Marek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Kierowca i pasażer z przodu jadą w pełnym komforcie. Tylne kanapy trochę za strome, tylna klapa mocno ścięta, przez co kilka litrów z bagaznika ubyło.
~witold
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
w miarę, ale przestrzeni tiguana czy golfa nie ma wbrew pozorom, z tyłu ciaśniej, ale to kompaktowy SUV, siedzi się przyzwoicie i wygodne są przednie fotele
~Rujselnau
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Dla mnie kierowcy i pasażera przedniego fotela jest doskonale a z tyłu i w bagażniku nie wiem nie korzystam z tych przestrzeni.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~B.zap
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
ja jestem małą kobietką i dla mnie jest super to mój syn186 cm wzrostu nigdy nie narzeka i za nim jest miejsce dla pasarzera
Mitsubishi ASX I SUV