Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW 2010-2013 (35) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
FATALNA! Biegi strasznie hacza przy zmianie. Szczegolnie jedynka i dwojka. Dodatkowo beznadziejnie zestopniowane sa przelozenia. Przez ekoterrorystow samochod nastawiony jest na maksimum oszczednosci. Co za tym idzie, komputer komputer rzada wbicia 6-tki przy predkosci 70 km/h (nawet podczas podjezdzania pod spora gore). Samochod obliczony na poruszanie sie po miescie. NIestety na autostradzie na 6 biegu przy predkosci 140 km/h silnik ma tak...
~Piotr
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Bezawaryjną jak u mnie. Precyzyjna choć 1 nieraz topienie wchodzi. Po za tym pierwszy bieg jest tak krótki że aż żal. Z kolei między 5 a 6 tak minimalna różnica że ten piąty bieg jest niepotrzebny. Po za tym mogłoby być lepsze przełożenie. Maksymalny bieg 3tys obrotów i na desce 148km/h... znam naprawdę wiele innych aut które przy podobnej pojemności silnika (diesel) mają nawet 20km/h więcej.
~crowback
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
nie wiem, ale po przejechaniu 6tyś km - ostanio w tydzień ponad 2tyś km czuje jej niedoskonałości, bieg 6 nie zawsze wchodzi i można pomylić z 4, długie biegi (jak u japończyków) drążka, wajcha wysoka, czasem 1 na 2 jakby haczy, przydałby się automat jak nic albo sprawniejszy manual - znam lepsze skrzynie
~K
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Krótkie drogi prowadzenia długiego lewarka. Precyzyjna i przyjemna w użyciu. Niestety już dwa razy nie mogłem wrzucić 2ki, przejechałem kilka metrów na 1 i problem zniknął. Serwis nic nie stwierdził, bo jak do nich dojechałem było ok. Jak to w Mitsu 2ka haczy.
~Sylwek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
niektorzy pisali, ze czasem maja klopoty z 2. biegiem - nie ja. czasem jacys malkontenci pisza te opinie i wymagania maja jakby kupili auto przynajmniej za 150tys. jeszcze raz to powiem - zadnych problemow z biegami - wchodza gladko i precezyjnie.
~witold
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
coś z nią jest nie tak jak na taki silnik, pomijam brak dostępności automatu, to biegi lewarka są dość długie a skrzynia nie chodzi ciasno i dokładnie, można się zmęczyć, nie jest zwarta i sportowa, raczej typowa na japończyki ala corolla czy mazda 5
~MarcinS
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jest dobrze ale nie doskonale.Bardzo precyzyjna ale trochę cięzko chodzi. U mnie lekko haczy dwójka. Podobno ten typ tak ma...Przeszkadza ale nie jakoś bardzo.
~wik999@interia.pl
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
W/g mnie mało precyzyjna, dość długie skoki dźwigni. Komputer pokazuje bardzo wcześnie, że należy zmienić bieg na wyższy. Przestałem na to patrzeć i zużycie paliwa zmniejszyło się.
~Kriss Cross
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Biegi wchodzą dość "pewnie", choć mogłoby być nieco bardziej "miękko" i może nie tak krótko.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~User
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Moim zdaniem skrzynia biegów mogłaby być bardzie precyzyjna a biegi powiny wchodzić tak jak sprzęgło w tym samochodzie.
Mitsubishi ASX I SUV