Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW 2010-2013 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NaTrasie
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Generalnie za te pieniądze z jednej strony można było by się spodziewać czegoś lepszego, z drugiej nie ma w czym wybierać na rynku, biorąc pod uwagę wersje silnikowe. Jedyny godny z tego segmentu konkurent to Qashqai pozostali Kuga czy Hyundai to jakieś nieporozumienie zarówno cenowo jak i oferowane wersje silnikowe (stare konstrukcje). W tej grupie cenowej to najlepsze rozwiązanie w stosunku do jakości.
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Auto jest fajne. Silnik jest dynamiczny, do skrzyni mozna sie przyzwyczaic, hamulce sa doskonale, wyposazenie seryjne dobre, jakosc wykonania dobra, uzyte materialy dobre (tylko ten idiotyczny brazowy akcent na obiciach siedzen... chyba daltonista dobieral te kolory). Poziom bezpieczenstwa bardzo dobry. Naprawde auto warte swojej ceny. Nie jest przecenione jak chocby Toyota.
~Kriss Cross
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jak do tej pory nie widzę alternatywy przy tej cenie w klasie kompaktowych SUV'ów. Z ciekawości policzyłem Tiguana z porównywalnym wyposażeniem (choć miał biksenony zamiast ksenonów i silnik 2.0TDI zamiast 1.8DiD) i wyszło mi o ~30tyś. więcej.
~crowback
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
może tańsze modele mają lepszy stosunek jakość-cena, ale diesel - wiadomo, cena rośnie, za ok 100tyś zł wg mnie po przejechaniu się nie ma rewelacji ale jest dobrze, wydaje się jednak drogi w lepszych wersjach wyposażenia jak na to co ma i prezentuje
~JAREK
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
dobra promocja [upust] z dodatkami: opony zimowe, chodniki, clapacze, nakretki zabezpieczające, gadrzety, itd+ leasing 108% na 3lata+ ubezpieczenie w Hestii za 2500zł= daje fantastyczny wynik jakość/cena!!!
~lutek721@vp.pl
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Przynajmiej jest 100% Japońskie a nie jak nissan który tak naprawde, to dacia. A w porównaniu do wv to już nie wspomne bo za 24 tyś więcej dostajesz mniej, tylko skrzynie dsg która i tak nie ratuje tego auta.
~B.zap
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
za tą cenę nie znalazłam innego auta z tym wyposażeniem tak dobrym sinikiem , który daje przyjemność z jazdy i wygląda na czasie
~Tomek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Może i nie jest najtaniej, ale "Japończyki" od zawsze się ceniły. Porównując auta konkurencji nie jest aż tak drogo.
~Marek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
I w momencie zakupu i eksploatacji wypada bardzo na plus. Co nie znaczy, że można przeglądy odpuścić.
~Rujselnau
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Dla mnie jest Ok. Dodam że nie marnuję czasu na odwiedzanie ASO między przeglądami gwarancyjnymi.
Mitsubishi ASX I SUV