Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW 2010-2013 (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Ogrzewanie dobre, choc zabraklo jednej rzeczy, mianowicie (wzorem z BMW) podgrzewacza plynu chlodzacego. W zimie trzeba dluuuuugo czekac, az z nawiewow zacznie leciec przyjemnie cieple powietrze. Klima natomiast rewelacyjnie wydajna. Przewietrzanie kabiny bardzo dobre. Trym auto utrzymuje stabilna temperature. Wiec i za to plus dla Mitsubishi.
~Marek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Zdecydowanie polecam klimę ustawić na AUTO. W końcu całość działa bez przegrzewania czy mrożenia. To jest jeden z większych plusów. W poprzednich autach często klimatyzacja była jak totolotek, ustawiasz jedno, dostajesz drugie. I nigdy nie wiesz ile.
~Krzyś
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Wentylacja jest bardzo wydajna, ale mam wrażenie, że punkty umieszczenia nawiewów i zakresy jej regulacji można by było jeszcze trochę lepiej dopracować. Wieje w twarz i przy dłuższych trasach z włączoną klimatyzacją można złapać katar.
~K
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Na razie doskonale, choć jak się jedzie w 4 osoby, to trzeba ręcznie przełączyć dmuchawę na szybszy bieg. Ogrzewanie bardzo dobrze, bo autko ma elektryczną grzałkę, przynajmniej w tej wersji, więc zaraz po uruchomieniu zaczyna dmuchać ciepłym powietrzem.
~Piotr
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Główna wentylacja. Na odparowanie szyby też trzeba chwilę czekać. W civicu działało to znacznie lepiej. Klimatyzacja ok. Szkoda że nie ma wylotów na tył. Chłodzi dobrze Ale chwilę to zajmuje.
~Kriss Cross
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Trudno tutaj do czegoś się przyczepić - nie ma żadnego uciążliwego parowania szyb, zimą szybko nagrzewa się wnętrze, latem klimatyzacja schładza szybko i sprawnie.
~Tomek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jak na diesla bardzo szybko się nagrzewa, bardzo dobra wentylacja, nie ma problemu z zaparowanymi szybami. Na razie użytkowany w zimę więc o wydajności klimatyzacji się nie wypowiadam.
~kluzo
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
W zimie doskonale , latem jeszcze nie jeździłem. Słaby filtr kabinowy .Czasami \"pachnie\" spalinami od innych samochodów. Zastanawiam się czy filtr jest węglowy czy zwykły ?
~Rujselnau
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Dla mnie jest w porządku, w samochodzie nie śmierdzi ale ja nie palę papierosów. Szyby nie parują, klimatyzacja dobrze grzeje i chłodzi.
~crowback
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
wg mnie średnia ta wentylacja, pokrętłami trudno wyregulować temperaturę, paruje szybko przednia szyba, kratki wlotów powietrza słabo opracowane i wygodne
Mitsubishi ASX I SUV