Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~CarismaTAK
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Samochód, który nie powali na kolana swoim wyglądem, jakością materiałów użytych do wykończenia wnętrza czy też osiągami silnika. Jednak odpłaci się niezawodną pracą przy stosunkowo małych kosztach obsługi. Usterki, które mi się przytrafiły podczas użytkowania można było usunąć niewielkim kosztem nawet samodzielnie bez większych zdolności manualno-mechanicznych.
~fan miśka
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
świetnie wyposażone,bezawaryjne auto,idealne dla 4 osobowej rodziny,komfort podróży zero problemów z eksploatacja i naprawdę małe spalanie, czego chcieć więcej ??
~FRYC6KF
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
zajefajne autko bardzo jestem z niego zadowolony gdybym miał zmienić to może na najnowszą skodę superb z 2008 rocznika a tak to żadne inne nie umywa się do carismy jest jak żona tyle że nie woła wciąż pieniędzy.... aż chce się wsiadać do tego auta...
1,9
~Maciek
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Coż jest to autko awaryjne i raczej mało ma wspólnego z Japonią prócz oczywiście nazwy.Bo silnik od Renault skrzynia także od Renaulta i oczywiście zawieszenie od Volvo/s40.To zabójczy miks.Od kąd go kupiłem to wieczne kłopoty z turbiną,kłopoty z odpalaniem wycieki oleju bardzo często.Skrzynia ciągle się psuje zgrzyty i kłopoty z wstecznym i dwójką niby wymiana tuleji pomogła,ale na bardzo krótko.Skrzynia praktycznie nadaje się już do...
3,8
~JUROBAS
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Carisma z silnikiem 1,8 GDI/125KM przejechała ponad 180000 km mnie nie zawiodła Myślę że będzie służyła do końca mam 64 lata jestem z tego autka zadowolony.
3,5
~Walter
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Byłoby świetnie gdyby nie to spalanie. Pojemny bagażnik, sporo miejsca, silnik zrywny, moc wystarczająca do sprawnego poruszania się po mieście i wyprzedzania w trasie, zawieszenie dzięki dość twardej specyfice daje pewność kierowcy w prowadzeniu, ładna sylwetka jak na swój wiek, nie ma problemu z częściami.
~Koza77
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Samochod ktory przy kupnie byl nie pozorny a teraz pokazuje na co go stac. Posiada swoj wlasny indywidualny charakter! Jest niepozorny ale jak nastroszy ząbki to wtedy daje ogromna frajde z jazdy:)
~gratekk4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Samochód bardzo wdzięczny. Silnik rewelacyjny i oszczędny. Potrafi pokazać pazur jak się go dociśnie. Idealny jako rodzinny samochód. Linia nadwozia ponadczasowa ale nierzucająca się w oczy (czytaj nieatrakcyjna dla złodziei). Ogólnie jestem bardzo zadowolony i gdy będę zmieniał samochód to będzie to znowu marka spod trzech diamentów (teraz już pewnie Lancer). Jedynym mankamentem jest brak dobrych serwisów.
~szczesliwy posiadacz Cari
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Samochod swietnie dopracowany z rewelacyjnym i innowacyjnym-(nie zapominajmy ze to Mitsubishi stworzylo pierwszego benzyniaka z bezp. wtryskiem) silnikiem benzynowym gwarantujacym swietne osiagi przy relatywnie niskim zuzyciu paliwa. Mimo 2 lat posiadania samochodu zawsze wsiadam do niego z checia i usmiechem na twarzy. Poza tym mimo 7 latek na karku we wnetrzu nic nie skrzypi, nie piszczy, materialy wykonczeniowe miekkie, skora dodaje...
4,1
~Feno
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Auto może niewykończone najlepiej w środku da sie to odczuć ale nadrabia zurzyciem paliwa i niezawodnością.