Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~MichalMMS
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
10 lat i 250 000km przegiegu spokoju! Nie wiem co to samochod. Przy minimalnym zadbaniu przejedzie bez trudu drugie tyle km!
1,3
~aga1989
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
uwielbiałam to autko dopuki nie zaczęło się sypać, później to koszmar i udręka, lepiej je szybko sprzedać jak zaczną się wizyty u mechanika, bo później to studnia bez dna.za te pieniądze miała bym już dawno dużo lepszy samochód elektryka woła o pomstę do nieba:zwłaszcza w deszcz!bez przerwy psują się ;klakson, światła tył i przód, wszystkie kontrolki,po tysiącach wizyt u mechanika przestałam na to zwracać uwagę, taniej wychodzą mandaty...
3,7
~Byku
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Carismą z silnikiem GDI jeżdzę ponad 2 lata. Zasadniczo nie wyrażam opinii na temat tego czy auto jest takie czy siakie bo każdy ma prawo do swojego zdania i trzeba je uszanować jednak gdy przeczytałem te drażniące pierdoły o jakże zmasowanej awaryjności postanowiłem sklecić kilka zdań o modelu po lifcie. Auta idealne nie istnieją ale Carismę z silnikiem GDI można śmiało polecić jako samochód bardzo dobry. Skrzynia biegów jest japońska a nie...
~Grzesiek
Sedan 1.6 90KM 66kW
Pewnie jakby przebieg byl duzo nizszy bylo by duzo mniej problemow z glowy szczegulnie tych drobnych, ale coz starosc nie radosc:)
~goncior
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Brak turbo dziury! Na poczatku mialem wrazenie jak z bezyny ze kreci sie go wysoko, bo idzie do konca! Super przyspieszenie i to juz w dolnych granicach obrotow! Nie bierze oleju. Troszke za glosny (na zewnatrz) wentylator chlodnicy.. (Silnik)
~dabad
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Wiadomo, troszkę głośny, jednak cichnie po rozgrzaniu (jak każdy). Poza tym uważam, iż jest dość dynamiczny (bez większych problemów zostawiam np. Focusa 2003 1.8 benzyna), choć czasem żałuję, że to nie ten 115 konny. Wynagradza mi wszystko spalanie. (Silnik)
~raf33
Sedan 1.8 116KM 85kW
Kupiłem samochód jako używany i na początku musiałem zrobić przy nim kilka napraw. Z początku nie byłem do niego nastawiony zbyt dobrze. W tym momencie wiem, że nie zamieniłbym go na inny, ponieważ odpłaca mi niezawodnością, a to jest dla mnie najważniejsze.
~memphis2bells
Sedan 1.6 90KM 66kW
Lepszego samochodu jak do tej pory nie miałem. Auto posiada 90 KM, ale jest żwawe jakby miało ze 110 KM. Może to zasługa dobrych przełożeń skrzyni. Mimo, że to sedan to jest bardzo pakowny. Woziłem nim wózek typu gondola. Podczas 8 lat użytkowania nie miałem z nim poważnych problemów. Oczywiście auto było serwisowane na bieżąco, a nie katowane i sprzedane niewinnej ofierze o czym można tu przeczytać.
~wasek
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Auto naprawde niezawodne, pomimo wieku i przejechanych kilometrow zadnych poważnych usterek. Linia nadwozia nawet po 12 latach od startu produkcji nie zestarzała się, wnętrze przyjemne dla oka. Prowadzi się bardzo dobrze !
~cari DI-D
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
pomimo rocznika mam już DI-D (rejestracja grudzień 2000). silnik nie jest jak na obecne standardy "lokomotywą" ale 102 KM zupełnie mi wystarczą. kultura pracy jest bardzo wysoka (bije na głowę TDI VW). Poza tym spalanie jest OK. Na trasie rzadko redukuję z 5 na 4 przy wyprzedzaniu, no chyba że schodzę poniżej 80 km/h. Jeżeli ktoś szuka większej mocy to może kupić wersję HP 115 KM (Silnik)