Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~Karpiu2608
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Bardzo fajne i dajace sie lubic autko. Mimo tylu juz przeciez lat ciagle wygladajce ladnie i nie starejace sie zbytnio. Dobry silnik duza bezawaryjnosc i male zuzycie paliwa. Czego chciec wiecej?
~kedzior
Sedan 1.8 116KM 85kW
4+, na 15 lat jakie ma auto bardzo dobrze jeździ, część nie są drogie i ma sporo zamienników (części od Volvo S40/V40). Drobne detale niestety czasem frustrują, ale nie można odmówić Cari niezawodności, bo co bardziej wkurza, ułamany przycisk, czy auto na poboczu w jakieś dziczy i łapanie stopa?
4,1
~beak
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Wszystko byłoby pięknie i cudownie, gdybym nie zaczął odkrywać jego usterek - zaczęło się jak na złość wiele rzeczy sypać a samochód średnio raz na miesiąc bywał w serwisie.. (wina poszczególnego egzemplarza - był bity przed zakupem przeze mnie a właściciel zataił tą wiedzę)
~Kierowca.
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Cichutko i płynnie. Dobrej jakości paliwo i nie ma problemów. (Silnik)
~bonaventura1
Hatchback 1.6 90KM 66kW
fajne auto, troche duże-zwłaszcza że 80% km pokonuje w mieście. Jednak nie jest ociężałe i pozwala sprawnie poruszać się również i zatłoczonych ulicach,a jego pojemność sprawdza się podczas wyjazdów poza miasto kiedy to duży bagażnik pozwala nie ograniczać ilości walizek
~Sephi
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Samochód wart polecenia! Jednak proszę uważać na modele zaniedbane, koniecznie trzeba wybrać się na przegląd przez zakupem.
~bartoolino
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Ogólnie nie chciałem mitsubishi.Ale jak wsiadłem do tego samochodu wiedziałem że będę nim jeździł. polecam wszystkim, którzy chcą zakupić ten samochód. Bardzo dobra, solidna Japońska robota. Jeżeli kupisz w dobrym stanie to będziesz tylko lać benzynę. W życiu teraz nie zamieniłbym na golfa 4 samochód który chciałem kupić na początku. Wersja Elegance naprawdę robi duże wrażenie na żywo. Jest to na pewno maszyna dla kierowców, którzy lubią...
~Poldzisław
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Samochód naprawdę godny polecenia. Mimo kilku małych wad, potrafi jeszcze sprawić kierowcy wiele przyjemności z jazdy, a jego sylwetka bardzo mi odpowiada. Lubię na niego popatrzeć, ale tak naprawdę zacząłem dostrzegać piękno tego samochodu dopiero gdy stałem się jego właścicielem. Opisuję tutaj 10 letnie auto, które swoje już wyjeździło. Tym bardziej jestem mile zaskoczony. Muszę doprowadzić go do takiego stanu, jaki będzie mnie zadowalał, a...
~Norbii
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Auto wrecz idealne, silnik wysmienity, osiagi wiecej niz wystarczajace, wersja wyposazenia maxymalna, auto bezawaryjne. Nie mozna chciec niczego wiecej
~szymon18051983@tlen.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ogólnie rzecz biorąc carisma to fajne dość spore, w miarę ekonomiczne autko za stosunkowo nieduże pieniądze. Jeździłem corollą z 95 roku i civicami z 90 i 97. Też dobre autka, ale następna będzie chyba znowu carisma, tylko z dwoma warunkami- silnik 1.8 i wersja po lifcie. Dynamiczniejsza, ładniejsza i podobno trwalsza, ale to już kiedyś sam mam w planie zweryfikować. Dałem dychę za dziesięciolatka, więc cudów też się nie spodziewałem.