Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~Tyskownix
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Carisma była moim pierwszym samochodem, które kupiłem po odebraniu prawa jazdy. Na początku poszukiwałem czegoś niemieckiego, uchodzącego za niezawodne np. oklepany Golf III, czy Audi 80. Na carismę trafiłem przypadkiem, kupiłem ją po dość niskiej cenie wraz z sekwencyjną instalacją gazową STAG-4 i silnikiem 1,8 16v (i tu zaskakujące spalanie jak na tę moc, w trasie schodziłem do 8l gazu - i to nie jadąc jak emeryt). Szczerze mówiąc na...
~mcarisma2002@yahoo.com
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Podróżowałem wieloma samochodami klasy średniej i kompaktami i nie spotkałem auta bez wad. Różne opinie o Carismie, które dotąd czytałem to opisy wcześniejszych wersji. Jazda Carismą 1.9 DiD HP Comfort exe - model 2003, najbardziej przypomina mi warunki podróżowania Oplem Vectrą lub Seatem Toledo (Diesle). Auto wyprodukowane w Holandii z silnikiem Renault, z bogatym wyposażeniem standardowym. Bardzo estetyczny, lekko sportowy wygląd, chociaż...
~Carisma
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Auto bardzo dobre w swojej cenie, sportowy wygląd zwłaszcza jak jest ładny kolor z alu felgami, jeździłem nim rok i byłem zadowolony, dosyć dynamiczny, wygodny, pakowny, i bezawaryjny, generalnie polecam go także na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. Posiadałem go ponad rok i bardzo dobrze wspominam
~Emigrant
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Niepozorne, nie razi w oczy, łatwe w serwisowaniu, super wykonane /szczególnie gdy jest to wersja z japońskim silnikiem i skrzynią biegów. Jest tanie. I jest superrrrrrr
~Patrik
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Świetne auto, rewelacyjny silnik, zupelna bezawaryjnosc, super osiagi czego chcec wiecej?
~konrado2@gmx.at
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
jak na razie jestem bardzo zadowolony. czytalem opinie na tym forum i dlatego kupilem to auto. przebieg 100t km, a wymienilem jak na razie tylne hamulce (bebny, szczeki i cylinderki) - koszt 500zl, do tego wymiana oleju, filtrow i zmiana opon, czyli taki maly serwis - razem 1000zl - jak dla mnie moze byc
~Tomashi
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
I znów brakuje oceny \"bardzo dobrze\". NIE MA DOSKONAŁEGO auta, więc daję dobrze z DUUUŻYM PLUSEM. Ekonomiczny i oszczędny silnik, duży komfort, pojemny bagażnik, świetny wygląd -dla mnie super !
~johnjerry
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Ładne (mówimy o polifcie) i miłe w prowadzeniu autko. Żadna klasa wyższa jedna ma coś w sobie. Praktycznie bezawaryjna jednostka GDI (jeżdżę ponad 3 lata). Są słuchy, że GDI jest awaryjne - ja uważam jednak, że jak kto dba, tak ma. 0 wkładu, oprócz eksploatacji (rozrząd, klocki, tarcze.)
~konrado2
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
silnik jest naprawde super - 2 lata eksploatacji i 0 problemow, super ciagnie na kazdym biegu, ale jak sie jedzie samemu lub dwie osoby. przy pelnym aucie juz nie jest tak kolorowo, a wrecz tragicznie, strach wyprzedzac, jak dla mnie za mala moc. to moj drugi komentarz, pierwszy byl 2 lata temu, wiec mozna przeczytac jak sie moj poglad na to auto zmienil. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma
6,8
9,3
~Zadowolony uzytkownik
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
samochody staram sie zmieniac co 2-3 lata maksimum. Jednak mimo jazdy ponad 2 lata Carisma skutecznie zaprzyjaznila sie ze mna ze zal mi jej sprzedawac. Samochod jest niezwykle dynamiczny za sprawa swietnego silnika GDI. Bezawaryjny, mozna na nim polegac jak na najlepszym kumplu!