Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~Miko-Mariusz
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Autko dopracowane, szczegolnie warte polecenia sa egzemplarze po face liftingu, ktore sa po prostu dopracowane w kazdym calu!
2,9
~ebastian25@wp.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
ładne auto i tye, nic więcej, bardzo awaryjne a ceny częsci i napraw KOSMOS i to naprawde odległy, Nie chce mi się pisać wszystko co ciśnie mi się na usta-jedyny krótkim stwierdzeniem jest ,,nigdy więcej ,,Japończyka"-montowanego w Holandii
~Mareczek
Sedan 1.6 90KM 66kW
Do tego samochodu konieczny jest silnik DID 115 KM (to dCi Renault ale skrzynia Volvo) albo co najmniej 1.8GDI (plus koniecznie benzyna 98). Wtedy samochód będzie mógł żwawo się poruszać. Zatarcia silnika nie uważałbym za minus samochodu, a raczej serwisu. Mitsubishi (poza Eclipse i GT3000) w ogóle nie kradną. Przymierzam się do zmiany samochodu i nowa carisma jest jedną z rozpatrywanych możliwości.
~pael999
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Jak się wsiądzie do Carismy uśmiech sam pojawia się na twarzy i nie ustępuje po jeździe próbnej. Wyczuwa się porządność japońskiej technologii i solidność jakiej niejednokrotnie brak wielu europejskim markom. Auto dla mnie idealne, po mieście dynamiczne, nie kradną raczej i można w wakacje wybrać się w dłuższą trasę nawet do paru tys km nie martwiąc się specjalnie o środek transportu ;)
~dariusch z Moniek
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Ogólnie samochod jest bardzo dobry. Duzy, dynamiczny, dobrze zawieszony, bardzo dobrze wyposarzony, wygladem dorównuje najnowszym samochodom, przyśpieszenie tez jest bardzo dobre jak na diesla 1.9. Więc daje 5. Polecam ten samochod dla ludzi ktorzy chca tanio wygodni i szybko jezdzic.
~piotreekk
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
Uczciwie powiem to jest moje..najlepsze auto!!Zdecydowałem się na najmocniejszą carismę MSX z 140 konnym silnikiem od colta(wersja sedan).Auto ma wiele niepodważalnych zalet i mało wad.Plastiki są w wyższej półki skóra na desce rozdzielczej materiały najwyższej jakości miłe w dotyku,plastiki nie są szare nie skrzypią.Może komuś nie odpowiadać ta imitacja drewna,ale mi pasuje.Blacha ocynkowana nie zauważyłem korozji nigdzie chociaż to początek...
~DeCart
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Takie dobre 4+ bo jednak hałaśliwe zawieszenie nie daje pełnego komfortu
~Karol-Bielsko
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Jak juz ktos napisal niebywale nie doceniane auto...a szkoda bo wg mnie jest to jedno z lepszych aut klasy sredniej w szczegolnosci z silnikiem GDI ktory na dlugo wyprzedzal swoje lata!
2,9
~wichura1
Sedan 1.6 100KM 74kW
Wszystko doskonale, tylko słaba widoczność do tyłu i na boki, idzie się przyzwyczaić (dobrze zestrojone lusterka)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma
6,8
9,3
~Zadowolony użytkownik
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Świetne autko o idealnych rozmiarach. bardzo dobry, dynamiczny silnik. Duża bezawaryjność oraz małe zużycie paliwa sprawjają że koszty eksploatacji Carismy GDI są naprawde niskie. Tylko lanie dobrej benzyny i okresowe przeglądy. Tyle.