Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~marek
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Silnik w tym samochodzie jest wspaniały, daje bardzo dużo frajdy z jazdy. Bardzo duża elastyczność (jak na benzynie) i niezłe osiągi, nie trzeba go aż tak kręcić by sprawnie wyprzedzać. 122km i 174Nm przy 1230kg robi swoje, a w dodatku dość niskie spalanie. Drobny minus to brak możliwości założenia LPG, tankowanie 98 i podobno większa troska o silnik. Na razie przejechałem tylko 3000km, ale nadal jestem bardzo zadowolony. Ocena 4,5 (Silnik)
~Gozdziej
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Samochód bardzo solidny, dobrze wykończony, ekonomiczny, nie psuje się, jedyny problem to zawieszenie i gaz jeżeli nie ma gazu to samochód warto kupić.
~maniek
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Silnik pracuje świetnie, troche brakuje mocy ale kultura pracy silnika jest super, elastyczność dobra przy odpowiednim potraktowaniu pedałem gazu. Na razie bezawaryjnie - oby tak dalej. Ocena byłaby doskonała żeby moc była większa. Ale silnik jest super. Mam ciężką nogę ale silnik nawet nie jęknie. Na autostradzie w Niemczech ponad 180 km/h bezproblemowo. Elastyczność - kolega jechał omegą 2,0 za mną teren górzysty ja spokojnie 120-140 na... (Silnik)
~saracen
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Ogólnie mogę każdemu to auto polecić. Nie szukałem tego auta, trafiłem na nie przez przypadek i od początku go polubiłem. Nie spodziewałem się, że za tak małe pieniądze można kupić tak ciekawy samochód. Jest ładny, dobrze wykonany, zwinny, komfortowy i ekonomiczny. Można go polubić. Jeżdżę nim rok i jeszcze pewnie z rok pojeżdżę, a może dłużej (a lubię zmieniać auta). Zastanawiam się czy nie kupić znów carismy ale trochę młodszej.
4,1
~carisma_wroclaw@trashmail.net
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Mimo drobnych przypadłości bardzo lubię ten samochód. Jest spory, w miarę bezpieczny i całkiem nie drogi w eksploatacji. Nigdy nie zawiódł mnie na drodze a kilka drobnych usterek jestem mu w stanie wybaczyć. Przejechałem już nim 60 000 km w ciągu dwóch lat i powoli zaczynam mieć ochotę na nowy samochód, ale Mitsubishi Carismę zawszę będę mile wspominał!
~maraz84@o2.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Trudno znaleźć w nim jakieś wady, jestem w nim zakochany, dynamika, ekonomiczność, niezawodność komfort w rozsądnej cenie, czego można chcieć więcej - dla mnie ideał nie potrzebuje od samochodu nic wiecej, nawet sylwetka bardzo mi się podoba (sedan) .... po prostu japoniec - choć robiony w europie ma najlepsze cechy japońców plus to czego oczekują europejczycy.
~Ishmaell
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Auto typu limuzyna z zacięciem do przyspieszania. Pojemny bagażnik, wygoda w dalekich podróżach. Długi, wąski, szeroko rozstawione osie i92kW przypomina o aerodynamicznych własnosciach nadwozia. 5 za wyglad i wygode prowadzenia. mozna nim tez mordowac asfalt.
~Lukas
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
nie moge powiedzieć złego słowa, leje paliwo, jade, znowu paliwo, raz na jakiś czas przegląd i dalej jazda, ładne nadwozie, czasami coś stuknie bądz skrzypnie, wiadomo 9 lat, niewielkie ognisko rdzy przy tylnej rejestracji, podobno ten typ tak ma. Misiak jest na medal
3,5
~Slan
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
Ogólnie jest OK. Gdyby nie straszne hałasy zawieszenia i denerwujące zachowanie silnika na wolnych obrotach, byłoby super. Ponadto przydałyby się podłokietniki (z przodu i z tyłu), czytelniejszy zegar i mniejsza kierownica (promień skrętu również). Wspomaganie kierownicy bardzo dobre, za to ABS nieco za głośny (na szczęście tylko kiedy musi zadziałać :)) Blacha bardzo dobrze zabezpieczona - mimo 9 lat ani śladu korozji. Dużą zaletą jest ładna,...
~vlodar
Hatchback 1.8 16V 140KM 103kW
bardzo dobry rodzinny samochod o wciaz ladnej linii nadwozia mimo wielu lat od czasu jej wprowadzenia. wersja z silnikiem gdi to chyba najlepszy wybor w przypadku tego modelu. gdyz diesle nie sa najmocniejsza strona mitsubishi (diesel z tego modelu) to silnik renault. Auto jest trwale solidnie wykonane choc oczywiscie zdarzaja sie jakies usterki. jesli jest wlasciwie serwisowane tzn wlasciciel nie oszczedza na materialach exploatacyjnych...