Oceny Mitsubishi Lancer VIII Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW 2003-2008

Mitsubishi Lancer VIII Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW 2003-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer VIII Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW 2003-2008

~łukasz
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Lancer 1,6 w wersji sport zachwycił mnie prostym wyglądem wnętrza - kierownica MOMO, kubełkowe fotele, czarna tapicerka, wygodna kanapa tylna i... to by było na tyle. Ten samochód ma kilka mega uciążliwych wad które znacząco wpływają na jego ocenę. Po pierwsze skrzypiące tuleje wachaczy z tyłu - szału można dostać bo auto skrzypi jak wóz drabiniasty - to problem powszechny tego modelu. kolejna sprawa to krzywiące się tarcze hamulcowe z przodu....
~Kutol
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Świetnie prowadzące się średniej wielkości kombi, auto jest twarde i bajecznie skręca. Niestety na naszych dziurawych drogach takie zawieszenie dostaje dosyć ostro w du.e. Silnik jest trochę bardziej dynamiczny niż można by się po jego mocy i pojemności spodziewać. Naprawy wbrew panującej o Japończykach opinii nie są drogie. Kupiłem ten samochód dla żony mimo, że nie do końca jej się podobał z wyglądu. Po przejechaniu kilku tys km uważa, że to...
3,5
~Peps
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Ogólnie auto jest dobre, jak się o niego dba to jeździ. A jak jeździ? Usportowione zawieszenie sprawia że na pełnym gazie wchodzi w zakręt jak bolid F1, szwagier ma Volvo V70 i cholernie mocno docenia właściwości jezdne Lancera. Z komfortem już gorzej, twarde sztywne zawieszenie daje się mocno we znaki na naszych drogach, czasami mam wrażenie że wszystko się rozpadnie. Wygłuszenie też pozostawia wiele do czynienia... Jak na 1.6 jest bardzo...
3,8
~substance
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
bardzo przecietnie.mechanika ok,silnik igla ale to kompakt w ktorym rzadzi plastik,dosc tandetny dodajmy.wg warryntydirect jeden z najbardziej niezawodnych samochodow na rynku brytyjskim z tym ze samochodu na pewno nie kupilbym drugi raz.nie bylo tzw wow factor
~substance
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
ogolnie z samochodu jestem zadowolony-chcialem miec mozliwie proste auto,niezawodne ktore umozliwia bezstresowe przemiszczanie sie z punktu a do b.wyglad moim zdanie jest plusem.to rasowy japonczyk z japonii nawiasem mowiac. silnik swietny-wolnossacy benzyniak,nie moze byc zle.
~kot3@pf.pl
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Z moich doswiadczen wynika, ze Lancer 1.6 jest uniwersalnym, przyjemnie i latwo prowadzacym sie pojazdem dla zwolennikow spokojnej jazdy. Nadwozie kombi daje duzo wieksza elastycznosc uzywania jako auta rodzinnego. To nie jest kombi robocze! Na to silnik jest za slaby, a auto za delikatne. Wersja 2.0 jest b.dynamiczna, ale jest duzo drozsza, znacznie wiecej pali i ma duzo mniej komfortowe zawieszenie.
~Johny
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Teraz mam instalację sekwencyjną (BRC) i jestem zadowolony ,pali 10l gazu w miescie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~misia
~Heniu
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
przy w miarę dynamicznej jeżdzie potrafi sporo spalić (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,7
~MISIEK